Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Handsfree a Windows Mobile

Moje Suzuki
    S-Cross 2013, 1,6 DDiS 4x4

Predvolené Handsfree a Windows Mobile

Ahoj,
    kúpil som jazdený S-Cross model 2013 a ešte sa s ním len zoznamujem.
    Mám problém dostať kontakty z mobilu do HF v aute. Telefón je spárovaný, ale pri postupe podľa príručky cez kroky "Phonebook" a "By Phone" sa dostanem len k výzve "Please, send" a to je všetko. Mám Microsoft Lumia WM 8.1 (no čo už, firemný, ale telefonovať sa s ním dá). Kolega, ktorý má iPhone, s tým problém nemal, HF si natiahlo si kontakty samo.
    Poraď, kto vieš: Dokáže to HF vôbec komunikovať s Windows Mobile? Ak áno, kde robím chybu?

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 l VVT ELEGANCE 6AT 4x4

Predvolené Re: Handsfree a Windows Mobile

to:Michal813. Ja mám tiež LUMIU 730 a sparovanie je bez problémov - Vitara 2015. Len som zapol BT a potom sledoval výzvy na telefóne a na rádiu (mám taký malý televízor).
    Odporúčam najprv vymazať z rádia staré pripojenia. Pri párovaní si pýta heslo 4 číselný kód, ktorý zadáš, začne sa párovať a zároveň si stiahne kontakty z telefónu a je to.
    Tak to aspoň bolo u mňa.

Moje Suzuki

Dík, joba,
    asi je to naozaj o kompatibilite tých dvoch zariadení. Ja mám WM 8.1, ty už asi WM10; môj S-cross je z r. 2013, teda starší ako tvoja Vitara a teda aj to autorádio (nejaký Panasonic) a BT sú staršie. BT sa hlási ako "CAR M-MEDIA" a to mi nič nehovorí. Nemám síce televízor na palubovke , ale v iných autách som bez problémov tento telefón požíval - v Škodovkách, v Nissane, a aj inde s bežným Parrot-zariadením.
    Ono ten telefón mám spárovaný - BT ho pozná, môžem prijať hovor (asi by som aj vedel zavolať, keby sa mi chcelo cez kolieskový ovládač napísať číslo) - ale nestiahol si odo mňa kontakty. Telefón mi radí, aby si môj priateľ Japonec nastavil viditeľnosť - to však neviem v menu BT nájsť. No neviem, šéf mi asi iPhone nekúpi ...

4. Predvolené Re: Handsfree a Windows Mobile

starsie verzie potrebovaly poslat kontakt z fonu priamo ako vizitku.
    spojit bluetooth a navolit pridat kontakt a fyzicky z fonu odoslat zelany kontakt.

Moje Suzuki

to Ufo_esC: vďaka, aj toto som skúšal - mobil mi hlási, že nevidí "priateľa"; musím teda ešte vyskúmať, ako nastaviť viditeľnosť na CAR M_MEDIA, zatiaľ som na to nemal čas

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •