Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 15 z 15

Téma: Korózia karosérie

1. Predvolené Re: Korózia karosérie

Zdravím.
    Niečo podobné som našiel na prednej kapote aj ja. Tiež nad reflektorom, u mňa nad ľavým. Bolo to ešte niekedy v novembri, tuším. Kúpil som tie farbičky (keď bolo ešte nové) a zatrel som to. Nie je to síce už až také pekné, ale ako ochrana pred koróziou postačuje.
    O prístupe servisu ku korózií som sa tu už skôr vyjadril. Skúste sa opýtať, možno budete úspešnejší a dajte potom prosím vedieť, ako ste dopadli.
    Inak (ak keď to až tak už s hrdzou nesúvisí, ale s lakom určite), predný nárazník mám tiež už miestami dobitý. Ale nie je to najhoršie.
    J.

Citácia Pôvodne odoslal markusaurelius Zobraziť príspevok
    Zdravim, chcem sa opytat lebo idem teraz v sobotu na 2 garancnu a neviem ci je toto sucastou zaruky. Na dvoch miestach je odlupeny lak. Vid foto. Mam kupit farbicky a zamslovat alebo to opravia v ramci zaruky?

Príloha 9505[/QUOTE]
    Naposledy upravil Mite; 08-01-2018 o 09:31

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Korózia karosérie

Chlapi, kde to jezdíte nebo to se pořád někomu lepíte na zadek že máte omlácený předek auta?
    Hmyz vám lak neodloupne a jinak si nedovedu představit, co vám mlátí a bombarduje do předku auta.

3. Predvolené Re: Korózia karosérie

S hmyzom som ešte problém nemal, ani s množstvom, ani s umytím.
    Prevádzkujem auto v našom regióne, v Žilinskom kraji. Je pravda, že v našej obci sa sype pomerne dosť kameňa, pretože je to výjazd na horský prechod do ČR, ale nemyslím si, že je to niečo výnimočné.
    Ja som presvedčený o tom, že ak to nerobí na autách iných značiek, tak je problém s kvalitou farby u Suzuki. Máme v práci služobné autá od koncernu VW (samotné VW, aj Škoda), ale takéto "jazvy" nemajú aj pri väčšom nájazde km.
    J.

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Chlapi, kde to jezdíte nebo to se pořád někomu lepíte na zadek že máte omlácený předek auta?
    Hmyz vám lak neodloupne a jinak si nedovedu představit, co vám mlátí a bombarduje do předku auta.
    Mite, nemusis jazdit ako blazon aby si dostal v zime / po zime sutrom do plechu
    Aspon taka je moja skusenost. Plus skusenosti zopra kolegov z prace.
    Ja som si drzal naposledy odstup a predsa som mal to stastie.
    Rovno do okna. Dialnica, v pravom pruhu kamiony.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal marcm Zobraziť príspevok
    Aspon taka je moja skusenost. Plus skusenosti zopra kolegov z prace.
    Je pravda, že jsem slyšel nebo četl o takových smutných případech smolařů.
    Já mám štěstí že mě za 35 let celoročního ježdění nic takového nepotkalo.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •