Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 33 z 33

Téma: zatvaranie kufra

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Predvolené Re: zatvaranie kufra

Nasliň prst, a otri o gumu dorazu.Zatvor kufor. Skontroluj, či je mokrý otlačok na mieste dopadu dorazu. Zaťahuj doraz a skušaj. Tým vylúčiš, že doraz z gumy už je mimo hry.
    Môžeš vyskúšať aj to, že zoberieš blicky, budeš ťahať oko von z auta a priťahovať skrutky...
    Ja som to odladil tak, že zatváram kufor z výšky asi 20cm.
    Tesniaca guma je spájaná dole. Dá sa v pohode vytiahnuť, napr na 30cm z každej strany, koniec dať do kufru, aby nezavadzala a skusiť zatvoriť.
    Niekde ten odpor musí byť....
    alarm.ba@gmail.com

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Ty kokso, nastavujeme si tu dvere ako hlupaci. V servise mi povedali, ze to je normalne ze mam otvorit dvere Sa citim ze som si kupil auto ako nejaka socka. Neviete ci ma Vitara taketo klapky http://www.autoforum.cz/technika/k-c...narazniky-aut/
    Ono to vyzera naozaj len tym pretlakom v kabine. Pri otvorenych dverach ich zavriem jemne so 100% uspesnostou. Predpokladam ze sa proste na to vykaslali.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Má ich, ale pretlak nemá cestu, aby to cez ne odfuklo. Robil som pokusy, ale nestretlo sa to s pochopením, skôr s výsmechom, ale výsledok je taký, že zatváram z výšky cca 15cm len pustením dverí. Pretlakové otvory sú umiestnené za plastom, kde je zámok piatych dverí. Cesta na priefuk je, akoby to prechádzalo tlmičom, tolko je tam zužení a prepážiek. Keďže je to nárazová záležitosť, nestihne sa to odluftovať. Slúžia len na vypúšťanie pretlaku od ventilátora, čo je v princípe statická záležitosť (oproti zatváraniu kufra).
    Vyskušaj demontovať pokusne plast okolo zámku kufra. Ak sa zatváranie upraví, môžeš urobiť to, čo ja. Navrtal som tam diery 3mm (vela). Z výsledkom som spokojný.
    https://www.youtube.com/watch?v=PE82L3CHCA8
    alarm.ba@gmail.com

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •