Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 21 až 30 z 33

Téma: zatvaranie kufra

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S 1,4 SpaceGray

Predvolené Re: zatvaranie kufra

Je to choroba Vitary. Dá sa to zoštelovať tak akurat kladivom
    Naposledy upravil RiddickSVK; 21-09-2018 o 15:47

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

creative101:

Najprv jednu dôležitu vec kvôli pojmom.
    1)Nešteluje sa zámok na dverách, ale protikus, to oko. Vyskušaj povoliť a posunúť o 1mm smerom von z auta.

2)Ak to nepomôže ,môžeš vyskúšať nasledovné:
    -vyber dosku z kufra, vyber aj ten filc. Plast, ktorý je okolo zamykacieho oka má v priestore rezervy vpravo a vlavo koliky. Potlač stred kolika cca 5mm dnu a vyber koliky. Potom len potiahni plast smerom hore.

Vyskušaj zatvoriť kufor bez plastu.
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Doma
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1.6 VVT

Dakujem za odpoved. Neviem preco ale prvykrat resp z predoslych prispevkov v tejto teme, som to pochopil tak, ze sa nastavuje zamok ktory je hore, aspon to mi napadlo ako prve. Nesedelo mi to, ale skusil som. Akonahle to bude mozne, vyskusam posunut to oko a dam vediet.
    Naposledy upravil creative101; 21-09-2018 o 20:52

Lokalita
    Doma
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1.6 VVT

Tak som sa dnes k tomu konecne dostal, dal som dole plast, uvolnil to oko a snazil sa ho trochu posunut smerom von, lenze stale ked som zacal dotahovat tie skrutky, potiahli to oko naspat. Snazil som sa ho tahat/tlacit ked som ich utahoval ale plus/minus sa to stale vratilo do povodnej polohy. Skusal som to viackrat, dokonca som to oko aj otocil ci to nepomoze, ale nic, vysledky stale rovnake, kufor sa zatvara stale rovnako. Taktiez som skusal (predtym ako som zacal nastavovat to oko) zatvaranie kufra pri vybratom plaste, veku aj filci, dokonca aj plato som dal dole, ale nic, kufor sa zatvara stale rovnako zle. Jedine co pomaha, a vtedy sa fakt kufor pekne samospadom zatvori, je ked otvorim bocne dvere.

Moje Suzuki
    Vitara 1,6 GLX 2WD

problem je v tom ze pokial su tesniace gumy nove je kabina viacmenej ,,vzduchotesna,,,staci pootvorit okno a zadne 5 dvere idu zatvorit bez problemou.Ja uz som si zvykol pootvorit zadne dvere a ide to.viem ze to neriesi problem ale inak to asi ano nepojde ,niektorim sa to podarilo mozno trosku nastavit ale skor stalo to ze prestali im tesnit gumy ma dverach.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

creative 101:
    1) skušal si zatvoriť kufor pri vybratom plaste?
    2) To oko... tak to mi nejde do hlavy, že keď jednu skrutky pritiahneš len symbolicky a potom trochu druhú, aby sa trochu fixovala, a potom znovu trochu prvú, druhu... že by to nešlo.
    Ja som to spravil, navrtal som dierky do toho plastu a vysledok je nasledovný:
    https://www.youtube.com/watch?v=PE82L3CHCA8
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal koky76 Zobraziť príspevok
    ....ale skor stalo to ze prestali im tesnit gumy ma dverach.
    Neteče do auta při dešti nebo jeho mytí?

Lokalita
    Doma
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1.6 VVT

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    creative 101:
    1) skušal si zatvoriť kufor pri vybratom plaste?
    2) To oko... tak to mi nejde do hlavy, že keď jednu skrutky pritiahneš len symbolicky a potom trochu druhú, aby sa trochu fixovala, a potom znovu trochu prvú, druhu... že by to nešlo.
    Ja som to spravil, navrtal som dierky do toho plastu a vysledok je nasledovný:
    https://www.youtube.com/watch?v=PE82L3CHCA8
    1) Ano skusal som to pri vybranom plaste, doske, filci aj plate, vysledok rovnaky ako v prvom videu
    2) Skusal som to oko nastavit asi 3-4x aj pomalsim postupnim dotahovanim..ale podla obkreslenej linie aj pocitovo sa mi zdalo ze sa to stale cca vratilo "namiesto". Ked som aj mal pocit ze sa to trochu posunulo, zmena v zatvarani bola minimalna. Ale este sa s tym mozno skusim pohrat.

Pre lepsiu predstavu, upravil som trochu moje osobne videa, treba ich pozerat so zvukom lebo to zatvorenie/nezatvorenie nieje tak dobre vidiet. Taktiez ten zvuk trochu skresluje telefon aj garaz.

S odstranenym plastom, doskou, ale s filcom , ale tie prieduchove diery su volne (skusal som to aj bez filcu, vysledok bol rovnaky):
    https://www.youtube.com/watch?v=0MuRiFIYZ3k

S otvorenymi dverami:
    https://www.youtube.com/watch?v=DO0UFfTt_8o

A to drncanie znacky musim fixnut ako dalsie
    Naposledy upravil creative101; 25-09-2018 o 22:40

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

...a gumené dorazy si trochu pritiahol?
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Doma
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1.6 VVT

Ked som nastavoval to oko, skusil som pritiahnut aj dorazy ale umna to vobec nepomaha, dokonca mam pocit ze to bolo este horsie. Bezne ich mam tak v strednej polohe. Ale tak je to zvlastne lebo ked otvorim bocne dvere tak ten kufor sa zatvara krasne aj s dorazmi ako su. Ako ked budem mat cas (a chut) tak sa s tym este pohram, ale samotne nastavenie dorazov nepomaha, zacinam mat pocit ze to predsa len mozno necham trochu napokoji a mozno si to sadne, alebo skor najdem ten spravny grif.

Strana 3 z 4 PrváPrvá 1234 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •