Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 65 z 65

Téma: Servis

1. Predvolené Re: Servis

sorry, ja viem zadrel som, to bude asi chladiaca, vpredu viko s hadickovym otvorom, ale kazdopadne dobry tah urobit nieco naviac, pokial chcu aby sa k nim vratil zakaznik aj ked uz dalsia prehliadka neni povinna

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: Servis

Nejde o to, či prehliadka je alebo nie je povinná, ale keď chceš, aby auto jazdilo spoľahlivo, tak tie prehliadky a pravidelný servis treba robiť. Ide len o to, či si to niekto vie robiť sám alebo sa spoľahne na servis.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal ppeter Zobraziť príspevok
    dobry tah urobit nieco naviac, pokial chcu aby sa k nim vratil zakaznik
    Zpřerážel bych jim pazoury, kdyby udělali něco navíc, co jsem nepožadoval a do takového servisu bych se už nevracel.
    V jednom servisu mi po opravě prohnali auto kartáčovou myčkou. Od nova myju auto jen ručně abych nepoškrábal lak a oni to orvou kartáčema a nějakou slanou vodou. Do toho servisu už ani nepáchnu.
    Nebo ten nešvar doplňování kapaliny do ostřikovačů. Mám namíchanou svojí značkovou směs a oni mi to do ho nalijou nějakou servisní srajdu? To samý jejich aktivní výměna stěračů, foukání pnematik, výměna podložek pod RZ, atd...
    Sakra je to moje auto.
    To je jako kdyby mi domu naběhl instalatér a začal mi tam sám od sebe měnit trubky, vodovodní baterie...

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Presne tak!
    Raz sa mi stalo, že mi v servise (na firemnom aute..., ale to je v princípe jedno) na RJ cez externý počítač zapli automatické zapínanie tlmených svetiel. Na otázku, že: "prečo?" - mi povedali, že preto, lebo sa to už dá... (aktualizácia pôvodného firmwéru RJ). Tak som im povedal, že to je blbá odpoveď a nech mi to vypnú... No - nepochopili ma, ale to nevadí!
    Máš pravdu, Mite.
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Moje Suzuki
    Vitara 2017, DDiS 4WD AT Elegance

Čaute všetci. Je tu niekto s dieslovou Vitarou? Zaujímalo by ma kolko platil za výmenu oleja (komplet práce i materiál). Vopred ďakujem za info.

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •