Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 23

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

Lokalita
    Myjava
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS 1,4

Predvolené Nový SX4 S-CROSS.

Zdravím všetkých majiteľov a priaznivcov SUZUKI.
    Som tu nový, ale iba na polovicu, pretože Vaše príspevky čítam pravidelne už niekoľko rokov, hneď ako som sa stal majiteľom SX4, za čo Vám všetkým ďakujem.
    Keďže nastal čas na jej výmenu a mám záujem o nový SX4 S-CROSS, chcem sa Vás spýtať či ste niekto jeho majiteľom, ako sa Vám páči /pohľad naň je rôzny/ a ako ste s ním spokojný. Za Vaše názory ďakujem.

2. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Vzhľad fajn, lepší než na fotkách (hlavne ta predna maska). Full výbava okrem strešného okna, motor 1.4 turbo benzin. Zatial najazdené necelých 200km, ale fajn Interiér podobný ako nová Vitara.
    Vzadu miesta celkom dosť, motor celkom aj ide, je to ľahke auto tak sa ad pekne vytočiť, uvidime keď si sadne, spotreba zatial +- 7 litrov. Takisto Full LEDky vpredu parada, svietia super Parkovacia kamera taka klasika, senzory vpredu sa hodia pri parkovani v meste...

Za tie peniaze nie je čo riešiť. Interval výmeny oleja od predajcu je 15 000km, čo som celkom rád, že tam nedali nejakych 30 tisic čo by auto zabilo takže za mna spokojnosť zatial.
    No a kufor vecsi ako Vitara
    Naposledy upravil qpkqkma; 14-11-2016 o 20:30

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal qpkqkma Zobraziť príspevok
    Interval výmeny oleja od predajcu je 15 000km, čo som celkom rád, že tam nedali nejakych 30 tisic čo by auto zabilo takže za mna spokojnosť zatial.
    A co by ti případně bránilo měnit olej dřív než předepisuje výrobce?

Nechápu srovnání s Vitarou. Vždyť je to úplně jiný model.
    No ale pokud je pro někoho srovnání velikostí kufrů to podstatné u auta...
    Naposledy upravil Mite; 14-11-2016 o 20:50

Lokalita
    Myjava
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS 1,4

Vzhľad fajn, lepší než na fotkách (hlavne ta predna maska). Full výbava okrem strešného okna, motor 1.4 turbo benzin. Zatial najazdené necelých 200km, ale fajn Interiér podobný ako nová Vitara.
    Vzadu miesta celkom dosť, motor celkom aj ide, je to ľahke auto tak sa ad pekne vytočiť, uvidime keď si sadne, spotreba zatial +- 7 litrov. Takisto Full LEDky vpredu parada, svietia super Parkovacia kamera taka klasika, senzory vpredu sa hodia pri parkovani v meste...

Za tie peniaze nie je čo riešiť. Interval výmeny oleja od predajcu je 15 000km, čo som celkom rád, že tam nedali nejakych 30 tisic čo by auto zabilo takže za mna spokojnosť zatial.
    Tak veľa šťastných km a nech Ti dobre slúži. Máš 2WD, alebo 4WD a akú si vybral farbu? Ja mám tiež objednaný 1,4 2WD Mineral Gray a mal by byť koncom mesiaca, už sa neviem dočkať.

Lokalita
    michalovce
    Moje Suzuki
    suzuki sx4 s-cross 1.4 l boosterjet allgrip

Smile Re: Nový SX4 S-CROSS.

zdravím všetkých nadšencov suzuki, som taktiež klubový nováčik, suzuki som ešte nemal, na s-cross čakám, dnes je to už 42 deň. bude vo výbave premium 1.4 boosterjet 4wd,už sa neviem dočkať a myslím,že bude v pohode. do novembra som mal seat altea tiež 1.4i a bol v pohode, ale život je zmena. jedno čo by som chcel možno poriešiť je dojazdové koleso namiesto dojazdovej súpravy,predsa len koleso je koleso.

6. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Caute. Uz dajakych 10 dni mame 1.0 boosterjet premium 4wd. Jazdi dobre,zatial zabiehame. Predne led su paradne.

Sent from my K1_turbo using Tapatalk

7. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    A co by ti případně bránilo měnit olej dřív než předepisuje výrobce?

Nechápu srovnání s Vitarou. Vždyť je to úplně jiný model.
    No ale pokud je pro někoho srovnání velikostí kufrů to podstatné u auta...

ahoj, mne osobne nič, určite by som menil olej skor ako po 20, 30 tisic a podobne....ide mi len o tom že konečne sa začali vyrobcovai aut uvedomovať že tie motory nemaju šancu vydržať na oleji 30 t

k tomu porovnávaniu mne je to v podstate jedno či to ma mensi kufor alebo vecsi nez to alebo ono auto, islo skor len o nejake porovnavacie voditko pre niekoho kto sa o auto zaujima z dôvodu kupy kto chce kupi si toto, kto nie, kupi si Vitaru alebo niečo ine...

autičko zatial super

P.S to džony: 4WD

8. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

ahojte ludia, planujem kupit SX4 S-cross v najvyssej vybave 1,4 AT. Zaujimala by ma skusenost uz majitelov, ci sa da v pripade SUzuki na salone vybavit zlava na cene ako je to v pripade inych znaciek? So Suzuki este nemam skusenost ale vozenive v novej vitare bol viac nez dobre

Lokalita
    Sereď
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2VD benzín

Citácia Pôvodne odoslal jami81 Zobraziť príspevok
    ahojte ludia, planujem kupit SX4 S-cross v najvyssej vybave 1,4 AT. Zaujimala by ma skusenost uz majitelov, ci sa da v pripade SUzuki na salone vybavit zlava na cene ako je to v pripade inych znaciek? So Suzuki este nemam skusenost ale vozenive v novej vitare bol viac nez dobre
    každom obchode sa dá vybaviť zľava.. záleží na koho natrafíš. Ja pri vitare som dostal celkom slušnú zlavu.
    ​Jazdi tak Aby Tvoj strážny Anjel nemusel pri tebe prekročiť rýchlosť
    Lepšie je poldecák s Parkinsonom rozliať , ako s Alzheimerom zabudnúť vypiť.

10. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Ahojte, vedeli by ste mi napisat hmotnosti nebrzdeneho/brzdeneho privesu z technickeho preukazu pre motor 1,4T s poznamkou ci ide o 4x4 alebo 4x2? Pri Vitare S by to malo byt 400/1200, tak ci je to tu rovanko. Dakujem.

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •