Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345
Zobrazenie výsledkov 41 až 49 z 49

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

1. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Risi Zobraziť príspevok
    ........ahoj mam naj výbavu SX4 automat , stresne a mam 6500km a zatiaľ super ,nič nevŕzga materiál je OK akurát som vyhodil plato...to je ako papier ,lepšie sa zaviera kufor ,a dal som si dorobiť fólie a nikto nič nevidí .zatiaľ spokojnosť za toľko veľa muziky ,........ nekupiš nič lepšie čo sa tika Neu
    Nad foliami som premyslal aj ja, zatial na kazdom doterajsom aute som ich mal, ale na S Crosee su uz od vyrovy tiezadne okna tonovane, takze zatial som nedaval, uvidime teraz az zacne na jar intenzivnejsie svietit slniecko, co povedia zadni pasazieri, nakoniec ich mozno este predsa len dam....
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

2. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal palmir Zobraziť príspevok
    Nový S-CROSS máme 3 týždne, za sebou prvú servisnú kontrolu po najazdení 1000+ km. Zatiaľ spokojnosť. Akurát pri rozbehu z nuly zavŕzgajú brzdy. Pripisujem to novým materiálom a uvidím, či to po čase prestane. V prechádzajúcom príspevku som spomínal, že mojím pôvodne vysneným auto bolo Subaru XV - tak som mal možnosť vedľa neho zaparkovať a urobil som pre porovnanie veľkosti a designu aút zopár fotiek.

Nad XV som premyslal aj ja, zenin stryko ho ma, ale nakoniec som sa tiez rozhodol pre S Cross, a myslil ze je to lepsia volba, aj z Tvojich fotiek vidiet, ze je to vacsi kus auta, najma kufor je skoro raz taky. Na druhej strane, boli sme s obomi autami pred mesiacom na chate na Kysuciach, v dost horskom terene, navyse bolo poprsane a cesta rozmocena a uprimne, s XV sa (navyse na letnych gumach) dostal ovela dalej ako ja (a to som este zimne gumy), aje ked som mal zapnuty Snow rezim a aj Lock. Ten pohon 4x4 ma Subaru niekde inde ako Suzuki (ale ved tomu zodpoveda aj cena noveho auta), hlavne ak si porovnas S Cross a Forrester (aj ked je trosku vacsi), ale su to podobne auta, cena je dvojnasobna....

3. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Zdravím, som tu nový, budúci majiteľ sx4 s-cross. Veľmi by ma zaujímalo, ako ste s autom spokojní aj po odjazdení 10000 a viac km. Mal som možnosť vyskúšať si predvádzacie auto a vyzerá fakt super. Či vyzorovo ale aj počas jazdy. Veľmi sa naň teším Čaká ma dlhých 7 mesiacov....

4. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Cau. Po 12 a 1/2tisic km zatial bez problemov. Akurat sa mi dvakrat stalo, ze mi z nicoho nic zacalo vypisovat, ze je docasne nefunkcny radarovy tempomat a raz, ze sa po nastartovani auta vobec nezapol infotainment. Oba problemy zmizli po dalsom nastartovani, neriesim to.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Nový SX4 S-Cross, 1,4 BoosterJet, 4x4, AT, Elegance+

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Karolko Zobraziť príspevok
    Zdravím, som tu nový, budúci majiteľ sx4 s-cross. Veľmi by ma zaujímalo, ako ste s autom spokojní aj po odjazdení 10000 a viac km. Mal som možnosť vyskúšať si predvádzacie auto a vyzerá fakt super. Či vyzorovo ale aj počas jazdy. Veľmi sa naň teším Čaká ma dlhých 7 mesiacov....
    Tak ja mam najazdene 13,5 tis. kilometrov a zatial spokojnost, ziadne problemy. Len ta priemerna spotreba 7,5 l/100 km ma netesi, myslel som si, ze to bude menej (ale zase je to AT a 4x4).

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Ja mam tiez AT 4x4 a spotreba pod 7l je malokedy
    Ratal som ze ked papierova je tusim 5,8l tak pri mojej kludne jazde to bude zhruba do 6,5l ale kdeze a to este palubak ukazuje zhruba o pol litra menej ako je real podla tankovnia.
    Momentalne mi ukazuje 6,6 a to po dialnici chodim vacsinou 100 az 110 cize m vsetci obiehaju
    Treba s tym ratat a bude to v pohode

Inak dovolenka Chorvatsko dialnica 140 skoro stale okresky len po Madarsko a spotreba tusim pod 7 litrov
    Cize vela zalezi aj ake dlhe trasy sa robia.
    Mam nabehane 15 000 km

A dost drncia plasty hlavne ked je motor studeny.

Ale inak fajn

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku

7. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Puccky1 Zobraziť príspevok
    Ja mam tiez AT 4x4 a spotreba pod 7l je malokedy
    Ratal som ze ked papierova je tusim 5,8l tak pri mojej kludne jazde to bude zhruba do 6,5l ale kdeze a to este palubak ukazuje zhruba o pol litra menej ako je real podla tankovnia.
    Momentalne mi ukazuje 6,6 a to po dialnici chodim vacsinou 100 az 110 cize m vsetci obiehaju
    Treba s tym ratat a bude to v pohode

Inak dovolenka Chorvatsko dialnica 140 skoro stale okresky len po Madarsko a spotreba tusim pod 7 litrov
    Cize vela zalezi aj ake dlhe trasy sa robia.
    Mam nabehane 15 000 km

A dost drncia plasty hlavne ked je motor studeny.

Ale inak fajn

Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku
    U mna zatial priemerka podla palubneho 7,7litra. Od zakupenia vozu v januari az dosial, takze aj na zimnych aj na letnych gumach, vacsinou mesto, sem tam okreska, minimum dialnica ,(na to mam dizloveho kombika). Zato v lete sme boli s autom v Chorvatsku, dvaja dospeli, dve deti, na streche truhla, uplne plny kufor (auto je stvorkolka a automat) a z plne nadrze pri vyrazeni z Ba som bol na nule uz za madarsko chorvatskym prechdom Letenye Gorican, isli sme po dialbici cez Madarsko, popod Budapest. Radsej som ani neratal spotrebu, lebo by som dostal infarkt, ale tak co, dovolenka je dovolenka, dizlik mal akurat, ako naschval nejaku poruchu a bol v servise, tak sme aspon riadne prevetrali suzukaca

8. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Skoro 17tisic kilometrov. Zatial bez problemov, motorickych alebo elektronickych.

Spotreba (1.4 MT 4x4) zavisi hodne od toho co jazdim: okresky 80-90 km/h to vie ist naozaj aj pod 6 realnych ak clovek jazdi plynulo a ako babka, ale nema to rado ani kratke jazdy v meste, ani rychlejsiu jazdu po dialnici - a to je najcastejsie co jazdim. Zvycajne mam 6.7-7.3 hlasenych, +cca 0.5 realnych.

Nesedi to na ceste tak dobre ako moj stary Ford Focus MK1, co je skoda - dalo by sa z toho motora lepsie vytesit.

Jemny teren co som od neho potreboval uplne bez problemu.

Kufor mensi nez na co som bol zvyknuty, ale zatial vzdy stacil, obcas s kreativnym ukladanim.
    Ale 1-2 bicykle sa daju dat do vnutra pohodlnejsie nez vo forde (aj ked ma dlhsiu aj sirsiu plocha, ale su tam nemozne sklapacie sedadla aj operky zavadzaju a treba ich davat dole), v Suzuki sa daju kolesa do medzery medzi sedackami a pohoda.

Lokalita
    Phoenix; Arizona
    Moje Suzuki
    Suzuki Grand Vitara

Nepamatam sa na taketo nieco na predvazdacke... aj ked to je uz davnejsie a mozno snivanie ovplyvnilo ocakavania...

Strana 5 z 5 PrváPrvá ... 345

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •