Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 49

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

Lokalita
    Pardubice
    Moje Suzuki
    GV XL7 2.0 HDi 16ti ventil RHW, nová Vitara 1,6 benzín, 2WD, Elegance

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

DonEsteban:
    rozumím. Nejspíš to bude ten zvuk, který slyším i na motoru 1,6 benzín u nové Vitary, ale já ho vnímám jako příjemný sportovní projev výfukového potrubí pod podlahou auta. A projevuje se právě v režimech, kdy hodně točím motorem a potřebuji například rychle akcelerovat.
    Naposledy upravil Mirekdoda; 12-01-2018 o 19:29

Lokalita
    Heľpa
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross AWD , 1,4 Boosterjet

Ahojte. Nemáte pocit že svetlá svietia dosť vysoko? Už ma pár šoférov vyblikalo. Čoskoro mám servisnú tak im to podhodim. Len som chcel váš názor.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Vyblikává se nejen kvůli špatně seřízeným světlům.
    Jinak seřízení světel je stejně individuální věc jako tlak v pneu, množství benzínu v nádrži a obsah kufru.
    Máš automatické nebo manuální naklápění světel podle zatížení auta? Kdy jsi byl naposledy na seřízení světel?

Lokalita
    Heľpa
    Moje Suzuki
    SX4 S-Cross AWD , 1,4 Boosterjet

Mám 13 000 km najazdené. Naposledy keď auto vyrobili

5. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Ludia zdravim,
    ti co uz mate nieco najazdene s novym autom ako ste spokojni?
    Uvazujeme na kupu noveho auta sx4 s-cross 4wd AT, len neviem ci teraz na konci kvartalu alebo pockam na autosalon v BA co je o cca 3 tyzdne.
    Trosku ma zacinaju odradzat recenzie na inych forach kde som sa docital o nekvalitnom spracovani plastov ktore vrzgaju ako o zivot + rezonancia okien, vrzganie brzd pri rozbehu, vyssi hluk pri jazde nad 90-100km atd....
    za 20k eur by som bol nerad, keby sa mi to rozpadne pod nohami.
    Naposledy upravil Gonzo; 26-03-2018 o 20:42

6. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Gonzo Zobraziť príspevok
    Ludia zdravim,
    Uvazujeme na kupu noveho auta sx4 s-cross 4wd AT, len neviem ci teraz na konci kvartalu alebo pockam na autosalon v BA co je o cca 3 tyzdne.
    Trosku ma zacinaju odradzat recenzie na inych forach kde som sa docital o nekvalitnom spracovani plastov ktore vrzgaju ako o zivot + rezonancia okien, vrzganie brzd pri rozbehu, vyssi hluk pri jazde nad 90-100km atd....
    Mam auto dva mesiace. Su to hluposti, auto je TOP, nic nevrzga, plasty su uplne v pohode, ani okna, vyssi hluk na dialnici si ani nemyslim, mal som predtym SX4ku staru, ta riadne hucala na dialnici, S Cross je oproti tomu uplne tichucke auto. Jedine co vrzga je samocinna brzda, ked sa prirychlo priblizis k nejakemu autu pred tebou co stoji, napr. na cervenej na krizovatke, vtedy ten brzdovy asistent trosku vrzga, ale nie je to nic, kvoli comu by bolo treba zenvriet na cele auto....naopak, za 22k mas 140konovy turbomotor s automatom a stvorkolou, kozu, stresne okno, full led svetla....toto ni neda praveze nikto iny. Ja som este dokupil dojazdovu rezervu a stresny nosic. A som velmi spokojny.
    Suzuki SX 4 S-Cross 1.4 Booster Jet

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

A víš jaká je realita?
    Že si za 40k eur koupíš Mercedesa, plasty a brzdy v něm budou vrzat taky a rozpadne se ti pod nohama dřív než to Suzuki. To je pak na kulku do hlavy.
    S-cross je poctivě udělaný auto a těch pár much u některých aut jsou malichernosti, které se dají vychytat.
    Naposledy upravil Mite; 26-03-2018 o 23:15

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Nový SX4 S-Cross, 1,4 BoosterJet, 4x4, AT, Elegance+

Ludia zdravim,
    Mám tvoju vybranú verziu niečo cez rok a som spokojný. Nič nevrzga, nič sa nerozpadava. Možno je to aj tým, že je to verzia s najvyššou výbavou a dali si záležať, aby bolo všetko v poriadku.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    2018 SX4 S-Cross 1,4 BJ 4WD 6AT Premium

Nový S-CROSS máme 3 týždne, za sebou prvú servisnú kontrolu po najazdení 1000+ km. Zatiaľ spokojnosť. Akurát pri rozbehu z nuly zavŕzgajú brzdy. Pripisujem to novým materiálom a uvidím, či to po čase prestane. V prechádzajúcom príspevku som spomínal, že mojím pôvodne vysneným auto bolo Subaru XV - tak som mal možnosť vedľa neho zaparkovať a urobil som pre porovnanie veľkosti a designu aút zopár fotiek.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	01.jpg‎ 
Zobrazení:	173 
Veľkosť:	91,6 KB 
ID:	9576   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	02.jpg‎ 
Zobrazení:	143 
Veľkosť:	98,0 KB 
ID:	9577   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	03.jpg‎ 
Zobrazení:	140 
Veľkosť:	89,9 KB 
ID:	9578   Klikni pre väčší obrázok

Názov:	04.jpg‎ 
Zobrazení:	136 
Veľkosť:	92,7 KB 
ID:	9579  
    Naposledy upravil palmir; 08-04-2018 o 03:24

10. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Citácia Pôvodne odoslal Erik Zobraziť príspevok
    Mám tvoju vybranú verziu niečo cez rok a som spokojný. Nič nevrzga, nič sa nerozpadava. Možno je to aj tým, že je to verzia s najvyššou výbavou a dali si záležať, aby bolo všetko v poriadku.

........ahoj mam naj výbavu SX4 automat , stresne a mam 6500km a zatiaľ super ,nič nevŕzga materiál je OK akurát som vyhodil plato...to je ako papier ,lepšie sa zaviera kufor ,a dal som si dorobiť fólie a nikto nič nevidí .zatiaľ spokojnosť za toľko veľa muziky ,........ nekupiš nič lepšie čo sa tika Neu

Strana 4 z 5 PrváPrvá ... 2345 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •