Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 23 z 23

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

1. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

zdravim nie je v nom nejak malo miesta pre vodice vcera som v nom sedel a zdalo sa mi ze je nejak stiesnene

2. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Aky si velky a na ake auto si zvyknuty? Ja mam 188/95 a pre mna v pohode (zvyknuty na Ford Focus I). Praveze Ford Focus III mi pripadal klaustrofobicky, S-Cross oproti tomu vzdusny a priestranny.

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Zdravim vsetkych, pripajam sa do komunity "Suzuki pozitiv" .
    Vyuzil som aktualnu ponuku predajcu a objednal SX4 S-Cross 1,4 BJ 4WD 6AT vo vybave Premium. Auto by malo prist na prelome 02-03/2018. Tak som velmi zvedavy a nedockavy ...
    Uz dlhsiu dobu som uvazoval nad kupou stredneho SUV. Povodne som chcel nove Subaru XV 2018 2,0i benzin CVT, ale napokon rozhodli peniaze a samotne prefinancovanie. Suzuki je oproti Subaru v uvedenych motorizaciach a obdobnych vybavach lacnejsie o cca 7000,-Eur, co nie je zanedbatelna ciastka a k tomu aktualne financovanie Suzuki na 1/3 bez navysenia + rok poistenia PZP a havarijne zadarmo rozhodli. Samozrejme som si vedomy rozdielu v kvalite a technologii Suzuki a Subaru (boxer motor, permanentna 4-kolka, eye side, x-mode, ...). K rozhodnutiu pre S-Cross mi dopomohli aj recenzie na novy motor 1,4 BoosterJet, hlavne videotest Rasta Chvalu, ktoremu nejako intuitivne doverujem. Takze sa tesim a som zvedavy na nove auticko.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •