Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 11 až 20 z 23

Téma: Nový SX4 S-CROSS.

1. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

2. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Zdravicko,

kedy (ktory mesiac) prichadza novy rocnik Suzuki?
    Daju sa ocakavat nove farby pre S-Cross?
    Ziadalo by si to nieco ine okrem standardu biela/seda/cierna/tmavocervena/tmavomodra...

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Obávám se, že na ročníky si Suzuki nehraje jako třeba u telefonů nebo pneumatik.
    S-Cross prošel nedávno faceliftem a na další si asi pár let počká. Dnes jsou na pořadu dne novinky Ignis a Swift a příští rok Jimny.
    Musíš sledovat novinky - http://www.suzuki.sk/automobily/
    Rozhodně bych u Suzuki ale nečekal 60 odstínů karoserie jako nabízí třeba Škoda Kodiaq.

4. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Ach, no co uz ... dufal som ze maju rocnikove micro-facelifty (nova farba, kde-tu male kozmeticke zmeny) aj medzi hlavnymi faceliftami.

Oplati sa viac kupit teraz v decembri a ci v januari?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Tak u Suzuki bych rozhodně nečekal nějaké mikro-facelifty jako třeba u Škodovky deštník do dveří nebo škrabka na okna u víčka palivové nádrže.
    Naštěstí mají v Suzuki rozum a nemusí se podbízet hovadinama. To spíš čekej nějakou speciální edici. Něco ve smyslu že za cenu nižšího stupně výbavy dostaneš v ceně metalický lak, hliníková kola...
    No a jestli koupit teď v listopadu nebo v lednu? Pokud auto nepotřebuješ honem teď, klidně počkej na ten január. Budeš mít auto o dva měsíce později ale v souhrnu to bude opticky o rok mladší auto. To pak může sehrát roli jestli ho budeš za pár let prodávat. O rok mladší auto bys mohl prodat za lepší peníze a bere se na to ohled.
    Já kupoval auto 7.2. 2014 (vyrobeno 6/2013) a rok uvedení do provozu mám 2014.

6. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Nuz, stary crep este jazdi, tak hadam vydrzim do januara...

S-Cross si planujem podrzat snad aj 10 rokov, vtedy uz pri predaji ci to bol rocnik 2017 alebo 2018 az taky rozdiel neurobi...

Skor ci to urobi rozdiel teraz pri nakupe...
    - ci viac chcu predat v decembri do koncorocnej uzavierky
    - alebo v hluchejsiu dobu v januari/februari, ked su ludia z penazi vyflusnuti...

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Prodejci plní nejen roční ale i kvartální plány.
    Takže pokud ho půjdeš koupit 27.12.2017, tak bude prodejce sdílnější a dostaneš od něj víc doplňků za menší cenu - http://www.autoblogger.cz/poradna/ku...m-nacasovanim/ . Jde jim o tu čárku v prodeji a navýší si nejen kvartální prodej ale i ten roční.
    Auto pak můžeš přihlásit (uvést do provozu) 2.1.2018 a budeš mít i mladší auto.
    Pokud by se cukali, řekni jim, že auto tak moc nepotřebuješ a že si ho koupíš v lednu někde jinde. Uvidíš třeba rapidní změnu chování prodejce.
    Naposledy upravil Mite; 01-12-2017 o 11:19

8. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Dik, tak sa tam stavim medzi sviatkami, uvidim ci budu ochotnejsi nez to co mi ponukli pred tyzdnom.
    (Hmm, ak tam tie skladovky este stale budu mat ... )

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Tak to zkus udělat jako já.
    Auto jsem si zarezervoval po telefonu s tím, že tam v určitý den přinesu zálohu a že si na zbytek zařizuju půjčku a že jí ještě nemám vyřízenou, atd.
    A když jsem tam napochodoval s 10 tisíci korunami v kapse, tak jsem si začal vymýšlet různé doplňky a hned jsem ohrnoval nos nad jejich cenami a tvrdil jsem jim, že to na internetu seženu levněji (zimní sada kol, tažné zařízení, zástěrky, zamykání zpátečky...)
    Záleží na tvojí odvaze a drzém čele. Oni na tom určitě neprodělají i kdyby ti to dali za polovic.

10. Predvolené Re: Nový SX4 S-CROSS.

Hmm, no neviem.... teraz ma Suzuki financovanie bez navysenia na 3 roky (+ prvy rok postku zadarmo) , takze so zhananim pozicky na nich nemozem ist, radi mi hned vybavia u nich... (a aj to rad zoberiem, aspon na ten prvy rok).

Ale uvidime, nieco snad vymyslim.
    Nuz ano, a doplnkov by som chcel dost, ale po kratkom vyskume som dosiel na to ze asi vsetko (tazne, rezerva, nosice, hadam aj zimne) radsej dodatocne cez internet.

Strana 2 z 3 PrváPrvá 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •