Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234
Zobrazenie výsledkov 31 až 37 z 37

Téma: Vŕzganie sedadla

Predvolené Re: Vŕzganie sedadla

este ma napadlo, ci to nevrzga prave kvoli tomu, ze to uz je mierne skrivene, v dosledku coho sa hrana jednej casti zarezava do plochy druhej casti. Tym padom by som si vedel aj vysvetlit, ze to vydrzalo 40 000 km nevrzgat. Potom by aj inovacia skrutiek davala zmysel, lebo tie povodne mali zapust, ktory viac umoznoval samotne skrivenie nosneho plechu. Cize v mojom pripade nepomohla samotna vymena skrutiek, kedze nosny plech uz bol vykriveny. Skoda ze ma to nenapadlo, ked som to mal rozobrane .

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Predvolené Vŕzganie/pukanie sedadla vodiča

Touto cestou by som chcel poprosit niekoho z kolegov, ktorym uz menili skutky za novsi typ alebo niekto kto kupoval auto v poslednej dobe (SX4) ak by mohol skusit ju nafotit, popr. zmerat jej rozmery.
    Pocas jarnej dovolenky sedadlo vodica zacalo pukat a kedze auto je uz po zaruke utekat do mesta do autorizovaneho "S" servisu kvoli takejto prkotine nemam chut.
    Nie je problem si to spravit doma svojpomocne, len potrebujem vediet co kupit v zeleziarstve ...
    Vopred dakujem.
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Lokalita
    Piešťany
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD Navi 2012

Takže najazdené cca 3000 km a ťukanie vo vodičovej sedačke pri zákrutách je tu tiež. Asi nie sú stavané na metrákových vodičov . Ale aj tak trocha skoro na môj vkus.

Lokalita
    Oslo Nórsko, ale doma som v Košiciach
    Moje Suzuki
    Suzuki SX 1,5 r.v. 4/2007

no veru tiež vážim viac..a problém aj po výmene pretrváva...
    Škoda 120L , Suzuki SX4 1,5 urban line...

Moje Suzuki
    Swift sport 2007

Ahojte, skusim obnovit tuto zaprasenu temu

Mam Swift sport 2007 a v ozaj peknom stave, akurat ten pohyb/vrzganie/pukanie sedadla (hlavne v zakrutach) mi vadi stale viac. v Suzuki spominali (uprimne) ze to bude drahe, kedze je to davno po zaruke a normohodina je normohodina.

Prmeyslam, ci nahodou, neviete kde by som zohnal konkretne tie "najnovsie" hrubsie skrutky, ktore by som si potom nasledne sam ci s pomocou mechanika vymenil. ten mi tie momentalne dotiahol na doraz (co drzia sedadlo v kolajnickach) no problem to neodstranilo.

Ak by ste vedeli pomoct budem vdacny Dakujem.

EDIT:
    originalne skrutky na vymenu od Suzuki by mali byt suzuki 86717-65JV0, popripade podomacky doplnene gumove tesnenia medzi spoje by taktiez mohli pomoct. niekto realne skusenosti?
    Naposledy upravil Jednoduska; 14-07-2017 o 10:34

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Jednoduska Zobraziť príspevok
    Ahojte, skusim obnovit tuto zaprasenu temu

Mam Swift sport
    Tato zaprášená téma se týká SX4.

Moje Suzuki
    Swift sport 2007

Ano tyka sa SX-4 ale system by mal byt rovnaky ako vo swifte, dokonca je tu link zo swiftackej temy.

Tak ci tak, kupil som skrutky vacsie (33 eur v SUZUKI...) tak to skusim niektory vikend vymenit snad pomoze.

Strana 4 z 4 PrváPrvá ... 234

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •