Strana 8 z 10 PrváPrvá ... 678910 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 71 až 80 z 95

Téma: Suzuki Vitara navigácia

1. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Vím, že už s tím otravuju, ale musím se ujistit, že to správně chápu: Když stáhnu mapy pro rok 2016 a hodím je na kartu např. z roku 2017, tak to nebude fungovat. Proto musím přes Linux nahradit CID mé karty za CID té karty s mapama (na které jsem uváděl odkaz).
    Je to jenom o štěstí, jestli mám "funkční" kartu.

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Nie, ročník karty nesúvisí s ročníkom máp. Podstatné je aby tvoja karta Samsung evo mala meniteľné CID, cez aplikáciu SD Insight sa to dá zistiť, vo vlastnostiach karty musí byť pri parametri Bus Location adresa mmc0:0001 (číslo pri mmc môže byť rôzne, napr. mmc1, podstatné je 0001), presne ako na obrázku, ak to tam budeš mať môžeš si zmeniť CID a použiť mapy z akéhokoľvek roku, pričom CID je pre každú mapu jedinečné.
    Náhľady príloh Náhľady príloh Klikni pre väčší obrázok

Názov:	unnamed.jpg‎ 
Zobrazení:	105 
Veľkosť:	8,1 KB 
ID:	9502  

3. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Syfon Zobraziť príspevok
    Nie, ročník karty nesúvisí s ročníkom máp. Podstatné je aby tvoja karta Samsung evo mala meniteľné CID, cez aplikáciu SD Insight sa to dá zistiť, vo vlastnostiach karty musí byť pri parametri Bus Location adresa mmc0:0001 (číslo pri mmc môže byť rôzne, napr. mmc1, podstatné je 0001), presne ako na obrázku, ak to tam budeš mať môžeš si zmeniť CID a použiť mapy z akéhokoľvek roku, pričom CID je pre každú mapu jedinečné.
    SD Insight mě hlásí kartu jako mmc0:0001. Když ale chci pomocí Evo plus changeru změnit cid, hlásí mi to nejdříve chybu "Unlock command failed" a při druhém pokusu "Failed to enter vendor mode. Genuine Samsung Evo Plus?"
    Na internetu jsem našel, že novější karty (asi od konce roku 2016) jdou změnit, jen pokud pocházejí z Korei.
    Také jsem našel zajímavou službu na Alibaba. Pokud jsem to správně pochopil, nabízejí zde zapsání libovolného CID na kartu, kterou vám pak pošlou. Co si o tom myslíte?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Predvolené Suzuki Vitara navigácia

Presne takto sú podľa mna robené tie karty, ktoré sa predávajú na ebay
    Ding Dong ti okrem konkrétneho CID okopčí aj potlač origo karty.
    Nič to nemení na tom, že pre teba bude vyhodnejsie kúpiť tu kartu na ebay, alebo bazos. Cena sa pohybuje okolo 50€.
    Ale ako tu bolo spomenuté, počkaj pár mesiacov. Mala by byt dostupná novšia verzia máp.

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Matiseli, skúšal si to zmeniť cez notebook alebo cez smartfón? Ak si to robil cez notebook je dôležité aby čítačka karty bola pripojená priamo na zbernicu a nie cez usb, inak to nepôjde. Práve novšie notebooky majú čítačku pripojenú cez usb, staršie notebooky majú čítačku priamo na zbernici.

6. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Syfon Zobraziť príspevok
    Matiseli, skúšal si to zmeniť cez notebook alebo cez smartfón? Ak si to robil cez notebook je dôležité aby čítačka karty bola pripojená priamo na zbernicu a nie cez usb, inak to nepôjde. Práve novšie notebooky majú čítačku pripojenú cez usb, staršie notebooky majú čítačku priamo na zbernici.
    Zkoušel jsem to přes notebook s čtečkou zapojenou na PCI sběrnici (SD karta se připojila na /dev/mmcblk0).

7. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    Presne takto sú podľa mna robené tie karty, ktoré sa predávajú na ebay
    Ding Dong ti okrem konkrétneho CID okopčí aj potlač origo karty.
    Nič to nemení na tom, že pre teba bude vyhodnejsie kúpiť tu kartu na ebay, alebo bazos. Cena sa pohybuje okolo 50€.
    Ale ako tu bolo spomenuté, počkaj pár mesiacov. Mala by byt dostupná novšia verzia máp.
    Díky za info. Moc ale nechápu, proč by mělo být výhodnější koupit např. tuto kartu z E-baye za tisícovku, když na Alibaba seženu např. tuto mnohem levněji?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

No, musis si poriadne precitat popis toho produktu...

Minimum Order Qty100pcs, more quantity, better price
    alebo si chces objednat 100ks a potom ich predavat ?

9. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Sanchez Zobraziť príspevok
    alebo si chces objednat 100ks a potom ich predavat ?

Popravdě, chci je prodávat. Napřed bych si ale od toho výrobce nechal zaslat vzorek 1 karty, na které bych instalaci map vyzkoušel. Nevím ale, jestli na to výrobce přistoupí. Jak jsem zjistil, na Alibabě většinou nakupují ti, kteří to s podnikáním myslí skutečně vážně (objednávka xxxxx ks, vlastní sídlo firmy, webové stránky). Bude chtít výrobce posílat vzorek někomu, kdo nemá ani blog? .

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Na toto si dávaj pozor, pretože to je porušenie autorských práv a nelegálne kopírovanie SW za účelom obohatenia sa. Aby ti raz nezaklopali na dvere neželaní návštevníci v čiernych kuklách...
    Za to, že si kúpiš SD kartu na ebay ta stíhať nebudú, pretože predajca ju ponúka ako originál. Ak si ale predajca ty, tak to už je iné kafe.
    Ja osobne by som to v dnešnej dobe neriskoval.

Strana 8 z 10 PrváPrvá ... 678910 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •