Strana 7 z 10 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 61 až 70 z 95

Téma: Suzuki Vitara navigácia

Lokalita
    Presov
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal Matiseli Zobraziť príspevok
    Zdravím.
    Funguje navigace pro Vitaru (tzn. tento soubor) i pro SX4 S-Cross?
    Děkuji za odpověď.
    Ano funguje. Hlavne treba mat sd kartu so spravnym CID bez toho to nepojde.
    Teda bud SD karta Samsung evo na ktorej zmenis CID ak sa ti postasti, alebo das taku kartu vyrobit.
    Na starsej suzuki karte to nepojde je tam ine CID

2. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal mino304 Zobraziť príspevok
    Ano funguje. Hlavne treba mat sd kartu so spravnym CID bez toho to nepojde.
    Teda bud SD karta Samsung evo na ktorej zmenis CID ak sa ti postasti, alebo das taku kartu vyrobit.
    Na starsej suzuki karte to nepojde je tam ine CID
    Díky. Samsung Evo Plus nebude problém sehnat, ale slyšel jsem, že ne každá karta funguje (u některých nejde CID změnit). Existuje nějaký ověřený zdroj, kde zakoupit "funkční" Samsung Evo Plus? A co myslíš tou "starší Suzuki kartou"? Díky.

Lokalita
    Presov
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Díky. Samsung Evo Plus nebude problém sehnat, ale slyšel jsem, že ne každá karta funguje (u některých nejde CID změnit). Existuje nějaký ověřený zdroj, kde zakoupit "funkční" Samsung Evo Plus? A co myslíš tou "starší Suzuki kartou"? Díky.
    Ten odkaz co si tu dal je tusim 2015.1 a nie 2016.1. Bude to niekde v datach na karte .txt subor a v nom info.
    Stara SD karta Suzuki teda napr ak je oznacena 2014, tak data 2015 na nej nepojdu aj ked je to original karta suzuki.
    Tie samsung evomplus je to asi o štasti nieje jednoduche taku kartu najst. A potom na zmenu CID je potrebne LINUX a citacka SD pripojena na PCI nie USB. Otazne je ci nieje lacnejsia 1 suzuki karta kupena na ebay. Ako 4-5krat kupena nefunkcna Samsung evo.
    Vela stastia prajem.

Ahojte.
    Pokial nemas vsetko co pisal mino304 tak nema zmysel sa do toho pustat.
    Naozaj je jednoduchsie kupit kartu na ebay ci bazos. Ja osobne by som uz pockal na 2018 verziu.

A pokial mas vsetko tak nakup karty cez internet, aby si ich mohol vratit pokial nepojde zmenit CID.
    Skor by som sa zameral na 64gb karty neviem preco, ale tie isli zmenit pricom 32gb nesli.
    Treba si dat pozor na znacenie karty pokial kupis MB-MC64DA mala by ist zmenit, ale ked kupis novu vyrobenu po 10/2016 s oznacenim MB-MC64CA tak ta ti urcite nepojde zmenit.

Preklep nie CA ale GA
    MB-MC64GA nejde prepisat.

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S 1,4 SpaceGray

Kúpil som už tri karty MB-MC64DA a ani jedna nešla. Zálží asi na roku výroby lebo tie staré DAčka išli prepisať.

7. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Citácia Pôvodne odoslal mino304 Zobraziť príspevok
    Stara SD karta Suzuki teda napr ak je oznacena 2014, tak data 2015 na nej nepojdu aj ked je to original karta suzuki.
    A co když na novou kartu (např. 2017) nainstaluji data 2015? Bude mi to fungovat?

A co když na novou kartu (např. 2017) nainstaluji data 2015? Bude mi to fungovat?
    Nie nebude fungovat.
    V mapovych podkladoch je CID ktore sa musi zhodovat s CID na karte.

RiddickSVK:
    To sa stalo aj mne. O mesiac som kupil z toho isteho obchodu "alza" dalsie a tie isli, tak som utekal znova kupit zo 10 kariet
    Je to fakt o nahode. Ale to bolo este na zaciatku roka.

9. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Zakoupil jsem Samsung Evo Plus s datem výroby květen 2017 (zjištěno přes aplikaci SD Insight). Pokud tomu dobře rozumím, musím stáhnout něčí klon SD karty, která obsahuje Bosch mapy také z roku 2017, že?
    Ale najít takové mapy se mi nedaří...

Lokalita
    Prievidza
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S 1,4 SpaceGray

Mapové podklady Bosch Suzuki 2017 majú čislo,ktoré musí byť totožné s čislom karty. Preto sa meni Cid čislo na karte ktorá nie je original od suzuki. Často krát na nových kartách Samsungu Evo už nemožno zmenit CiD. Možno aj tá tvoja je taká...
    Musiš ju v pc buď termial (Mac) alebo ubuntu (Win) skúsit zmeniť

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

Strana 7 z 10 PrváPrvá ... 56789 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •