Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 51 až 60 z 88

Téma: Suzuki Vitara navigácia

Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Alebo pri navigovani tuknut na ukazovatel najblizsej zmene smeru jazdy, tetuska zacne rozpravat a nasledne tuknut na hlasitost.
    Teda nemusite cakat na hlasovy povel od tetusky.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Vďaka, dedukoval som správne. Až na to, že mi opäť nechce načítať telefonny zoznam z mobilu a vypíše to. Aj som odpároval a spároval.
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    Topoľčany
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VT

Citácia Pôvodne odoslal alarm Zobraziť príspevok
    Vďaka, dedukoval som správne. Až na to, že mi opäť nechce načítať telefonny zoznam z mobilu a vypíše to. Aj som odpároval a spároval.
    Ten telefoony zoznam nenačíta ani mne...už to neriešim.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Dnes som si to zapol, len preto, aby sa mi dostalo trochu do oka... Dole je čierny priesvitný široký pás. Strašne splošťuje obraz navigácie. Odstrániť asi nejde???, vypisuje mi tam ulicu a tuším dole vpravo sú hodiny. Prstom som ho posunul smerom dole, a bol len polovičný, hneď sa rozšírila zobrazovacia schopnosť a potešil som sa, ako som to rýchlo vyriašil. Akurát v tomto móde modrá šípka postupuje po obrazovke, ale obrazovka stojí, až sa šípka stratí z monitoru. Robím niečo zle?
    alarm.ba@gmail.com

Dnes som si to zapol, len preto, aby sa mi dostalo trochu do oka... Dole je čierny priesvitný široký pás. Strašne splošťuje obraz navigácie. Odstrániť asi nejde???, vypisuje mi tam ulicu a tuším dole vpravo sú hodiny. Prstom som ho posunul smerom dole, a bol len polovičný, hneď sa rozšírila zobrazovacia schopnosť a potešil som sa, ako som to rýchlo vyriašil. Akurát v tomto móde modrá šípka postupuje po obrazovke, ale obrazovka stojí, až sa šípka stratí z monitoru. Robím niečo zle?
    V tomto mode ako si spravne napisal sa pohybuje sipka a nie mapa. V lavo dole je sipka ked ju stlacis znameto vycentrovat mapu, aby sa znova pohybovala a ty teda modra sipka ostala v strede obrazovky.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Bola tam šípka, ale keď som ju stlačil (ak som stlačil správnu), tak pás sa znovu rozšíril.
    alarm.ba@gmail.com

Co sa tyka telefonneho zoznamu problem nemam slape stale a bez problemov.
    Pouzivam 2 telefony samsung a3 2016 a asus zenfone 4 a ani jeden mi nic podobne ako nenacitanie zoznamu neurobil.
    Pri parovani telefonu nezabudnite zapnut v telefone bluetooth a v nom povolenia pre citanie zvuk hovorov, zvuk medii, pristup ku kontaktom, pristup k spravam.
    Pokial mam vsetky povolenia tak mi to ide.Klikni pre väčší obrázok

Názov:	Screenshot_20171016-192830.jpg 
Zobrazení:	50 
Veľkosť:	4,8 KB 
ID:	9425

Bola tam šípka, ale keď som ju stlačil (ak som stlačil správnu), tak pás sa znovu rozšíril.
    Myslim, ze tam je iba jedna pod tojuholnikom s TMC a urcite si stlacil spravnu. Ide o to, ze ked mu narusis pri navigovani centrovanie (posunutie toho pasiku napr.) tak je ten pasik polovicny.
    Nuz tu niet pomoci.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Tak, tak ... Bohuzial ten pasik neodstranis, alebo som na to este neprisiel
    Zobrazuje sa tam ulica, cas kolko ti bude trvat cesta do ciela, cas kedy prides do ciela, vzdialenost do ciela a aktualny cas.
    Ja by som tam mal rad este aj aktualnu rychlost podla GPS, ale ta tam nie je

Pokial mas aktivny autozoom (v CZ sa to tusim vola autolupa), tak sa navigacia bude snazit priblizovat a vzdalovat mapu podla situacie. Napr pred krizovatkou ti to priblizi a inokedy oddiali aby si videl viac.
    Je moznost pomocou "-" a "+" zmenit mierku a tym padom zobrazit viac, ale pokial mas autozoom, tak sa ti to asi po pol minutke zase zacne automaticky priblizovat/vzdalovat.

Mozes este skusit:
    - pocas navigacie tuknutim na kompas - ten trojuholnicek/sipka v kruzku, co furt ukazuje na sever(v manuale cislo 69 na strane 45) prepinas rezim 3D, 2D v smere jazdy, 2D na sever. Mozno ti bude viac vyhovovat 2D mapa..
    - vypnut autozoom a nastavit si mierku aku chces. Potom budes vidiet viac trasy, ale prides o to, ze pred krizovatkou sa ti to priblizi a detailnejsie ukaze kam odbocit.

S.

10. Predvolené Re: Suzuki Vitara navigácia

Zdravím.
    Funguje navigace pro Vitaru (tzn. tento soubor) i pro SX4 S-Cross?
    Děkuji za odpověď.

Strana 6 z 9 PrváPrvá ... 45678 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •