Strana 1 z 9 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 88

Téma: kúpa novej vitary

1. Predvolené kúpa novej vitary

Zdravim, vedel by niekto poradit v ktorej predajni sa da zjednat dobra cena na novu vitaru premium 4wd dvojfarebna kombinacia?

2. Predvolené Re: kúpa novej vitary

Citácia Pôvodne odoslal ppeter Zobraziť príspevok
    Zdravim, vedel by niekto poradit v ktorej predajni sa da zjednat dobra cena na novu vitaru premium 4wd dvojfarebna kombinacia?
    no pochybujem že ti da dajky predajca zlavu,pokial niesi znami ,vitara sa dobre predava.

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

Predvolené Re: kúpa novej vitary

ako si niekto môže toto auto kúpiť? z pôvodnej vitary ostal naozaj len názov nič iného... :-/
    opýtaj sa predajcov aby ti dali ponuku, tam kde bude menšia ešte prízvukuj, že tam alebo onam ti dali lepšiu ponuku..
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal kobliha Zobraziť príspevok
    ako si niekto môže toto auto kúpiť? z pôvodnej vitary ostal naozaj len názov nič iného... :-/
    Proč by si ho někdo nemohl koupit? Kvůli tomu, že se jmenuje Vitara a nemá to se starou Vitarou nic společného?
    Plno výrobků změnilo svůj vzhled a vlastnosti, potraviny svoje složení, vyrábějí se třeba v Číně...a přitom se pořád jmenují stejně.
    A pokud se mi to auto líbí, vyhovuje mi a mám na něj peníze, tak si ho koupím ať se jmenuje Vitara nebo třeba Prskolet. Plno lidí nechce starou Vitaru, ale tu novou, s jinými vlastnostmi, které jim vyhovují víc jak u té staré Vitary.
    Suzuki začínalo jako výrobce tkalcovských strojů a proto se mám nad názvem SUZUKI ofrňovat, že to není výrobce aut a že bych si od nich auto nekoupil?
    Ale je to tvůj názor a já ho respektuji. Ale asi jsi neměl s tímhle názorem chodit sem, do sekce nové Vitary. Možná jsi některého majitele naštval.
    Naposledy upravil Mite; 31-03-2016 o 15:52

ako si niekto môže toto auto kúpiť? z pôvodnej vitary ostal naozaj len názov nič iného...
    ..
    ...zřejmě může,
    jenom za první rok se těchto Vitar prodalo prý jenom na Slovensku dva tisíce kusů a v Česku se na ně čeká i půl roku,
    zatímco původní GV, která se svými prodeji několik desítek ročně pro pár excentriků zapříčinila ukončení výroby.
    "horský sokol"

Lokalita
    BA - RAčA
    Moje Suzuki
    sx4 1.5 r2008

chlapi, vôbec som to nemyslel nejako proti vám čo si ju chcú kúpiť, len nechápem ten krok suzuki, veď crossover majú scross načo zmenšili tú vitaru? chápem, že trh si pýta tak suzuki spravilo takúto voľbu a evidentne sa im to vyplatilo, asi môj rozum to nechápe haha
    jasné keď máš money kúp si čo len chceš, ja rešpektujem každé auto či je také alebo onaké..

btw, k tomu základnému príspevku: aké si dostal ponuky cenové k tej vitare? treba sa pýtať predajcov poprípade keď sa ti oplatí kľudne ísť aj do iného kraja pre auto
    sx4 1.5 r2008
    strieborna metaliza

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

veď crossover majú scross načo zmenšili tú vitaru?
    A podle stejné logiky bych mohl pokračovat - když mají Ignis 4x4, tak proč Swift 4x4, proč SX4 4x4, proč Jimny 4x4...atd.
    To by mohli vyrábět jen tu Grand Vitaru, která vůbec nešla na odbyt.

Jinak k původní otázce - Suzuki obecně neposkytuje nějaké slevy na auta. To ti spíš nabídnou doplňky za relativně výhodnou cenu nebo třeba zdarma.

8. Predvolené Re: kúpa novej vitary

tak od dnes som medzi cakatelmi na vitaru, tu zlavu som dostal a to formou bonusu. chcel som dvojfarebnu kombinaciu s taznym, tak som predajcovi vysvetlil, ze sa chcem zmestit do vyhradenej sumy a ze bud budem musiet zobrat jednofarebnu metalizu s taznym alebo dvoj bez. A on na mna co keby som dostal dvojfar. s odnimatelnym taznim uz v cene a este rohoze s povinnou vybavou ak spiseme zmluvu. Som celkom spokojny.

9. Predvolené Re: kúpa novej vitary

no po dlhej uvahe som sa rozhodol vymenit svojho 6ročneho swifta za novu scrossku,ale mam otazku kupoval nikto zvas suzuki na tretinky,alebo na štvrtinky ,ak ano kolko sa preplati.d.

10. Predvolené Re: kúpa novej vitary

Citácia Pôvodne odoslal lubik Zobraziť príspevok
    no po dlhej uvahe som sa rozhodol vymenit svojho 6ročneho swifta za novu scrossku,ale mam otazku kupoval nikto zvas suzuki na tretinky,alebo na štvrtinky ,ak ano kolko sa preplati.d.
    cca 900e pri cene 18400 v prvej navysenej splatke 1.tretina, po roku druhu tretinu a druhom roku tretiu tretinu, ktomu pocas dvoch rokoch cca 60 e PZP, havarijna a poistenie financnej straty mesacne, na scross leti nejaka akcia bez navysenia udajne. ja som beriem vitaru tam je navysenie

Strana 1 z 9 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •