Strana 8 z 9 PrváPrvá ... 6789 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 71 až 80 z 88

Téma: kúpa novej vitary

Lokalita
    PK
    Moje Suzuki
    Vitara S 1,4 6MT 4WD GALACTIC GREY/COSMIC BLACK PEARL METALLIC 01/16

Predvolené Re: kúpa novej vitary

Citácia Pôvodne odoslal namor667 Zobraziť príspevok
    Mne sa páčila viac Vitara , tak som ani SX4 s-cross ani neriešil. A čo sa týka vecí , ktoré sa jej dosť vytíkajú , tak ja nemam s kufrom problém , zatvára sa pekne na prvý krát , a aj dvere mi idú zavierať OK . Čo sa týka hluku , allebo teda odhlučnenia, tak som s tým v pohode nejak to nevnímam , že by bolo auto hlučné , ale vo zvuku motora sa vyžívam , ten je parádny.
    napisal si presne to co som chcel aj ja, len dodam, ziadne rezonovanie ani hrkotanie v aute nemam, auto od januara 2016 a nabehane 34tis.,

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Vitara S, 4x4

No ked sa mozem uplne v kratkosti pridat k vitare,tak my s manzelkou sme ze uplne spokojni,vsetko funguje ako ma,a sem tam nejaky ten nedostatok,tak hold nieje to auto nad 40k,v stlpiku nic nehrka,ani nikde inde.Ale ten motor 1,,4 turbo je celkom super,predsa len 140 koni je 140 koni,a v neposlednom rade,auto za taku cenu s takou vybavou som zatial nenasiel.Takze my doma spokojnost.Aha,jedine ma nasrali ze opierka laktova vo vitare s chyba,strasne,ale asi niekde museli setrit.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

No konečně se rozhýbala ta spokojená mlčící většina.
    Takže nová Vitara přeci jen není takový propadák, jak o něm píší někteří věční nespokojenci a rejpalové.
    Pomalu začíná mít cenu a smysl chodit na fórum a podle názorů si koupit auto.

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Asi patrím k tým rejpalom a nespokojencom....(najmä podla tvojich reakcíí na moje príspevky...už to vidím, že ty si to nenapísal )
    Napísal som ale niekolko krát, že Vitara je pohodové auto, a za málo peňazí nikto nemôže chcieť najsuper auto.(iba blázon). Má ale niekolko múch , ktoré trápia majitelov a preto sa tu o nich píše a preto sa riešia. Pre teba sú to ale rejpaly a nespokojenci. U mňa sú to ludia, ktorí sa snažia odstrániť to, čo neznemožňuje ale znepríjemňuje používania auta.
    Neviem, čo by si robil, keby ti pri stlačení obrazovky rádia praskotali plasty, alebo zadné plato pripomínalo príklepku o dva byty ďalej, prípadne pri lavom uchu by ti stále niečo cinkalo.
    alarm.ba@gmail.com

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Alarm, odpoveď je jednoduchá, Milan výhradne odmieta akékoľvek displeje v aute do ktorých by bolo nutné ťukať a už viac krát spomínal, že zadné plato nepoužíva pretože nepochopil jeho význam, jednoduché Inak ja som s Vitarou veľmi spokojný, radosť mi robí každý jeden deň, kupoval som ju kvôli overenej a spoľahlivej mechanike, verím, že tá vydrží a nejaké nedokonalosti v interéri jej rád odpustím, prípadne vyriešim

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Citácia Pôvodne odoslal Syfon Zobraziť príspevok
    že zadné plato nepoužíva pretože nepochopil jeho význam...
    Stydím se, ale fakt jsem nepochopil jeho význam. V kufru mi jen překáželo a tak šlo ven. Asi jsem se dopustil nějakého přestupku, protože bylo s tím autem homologováno.
    Ale jak to řešit v případě, že nakládáte víc věcí a to plato překáží? Nebo jste ještě nic tak velkého, vysokého nevezli?

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Ale veď to je v poriadku, keď ti plato zavadzia a nepotrebuješ ho tak ho proste nemáš v aute a si spokojný. Rovnako ako ostatní, ktorí si svoje auto upravia tak by im vyhovovalo a boli spokojní

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Ano, docvaklo mi to.
    Stydím se.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Vitara S, 4x4

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Stydím se, ale fakt jsem nepochopil jeho význam. V kufru mi jen překáželo a tak šlo ven. Asi jsem se dopustil nějakého přestupku, protože bylo s tím autem homologováno.
    Ale jak to řešit v případě, že nakládáte víc věcí a to plato překáží? Nebo jste ještě nic tak velkého, vysokého nevezli?
    Ahoj,ja asi tusim naco to zadne plato je,predstav si situaciu ze v chladnejsich mesiacoch styria pasazieri niekam na dlhsiu trasu cestujete a predpolkadam ze nebudete celu cestu sediet v bundach,alebo svetroch,tak presne na to to plato je,aby si tam clovek odlozil veci ktore nechce mat na kolenach

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki

Mite:
    Ja častokrát dávam dole plato, a jazdím bez neho, takže sa nemusíš hambiť...

A ak by si nevedel, na čo je dobré plato, tak ti prezradím tajnú informáciu, ale nikomu neprezraď:
    Niečo klepať musí.

Ono s tými platami je to tak, malé plato je pomerne tuhé, ale na Vitare je pomerne velké plato a nevyznačuje sa torznou tuhosťou, stačí vyskúšať zdvihnúť jeden roh a pozerať, kedy sa odlepí druhý.Navyše, je strašne lahké. To môžem napísať, lebo moje predchádzajúce autá za posledných 15 rokov mali platá, ale boli vyrobené z hrubšieho a ťažšieho materialu. Uvedomujem si ale, že človek nemôže mať lahké auto s výbornou spotrebou a v ňom ťažké a mohutné diely. Ono SX4 nemá plato ale platko, odhadujem, že je to tak polovica z Vitari. Kolega má Mitshubishi a zapasil s tým od novoty. Nie je nedostatok len Vitari, majú s tým problém aj iné automobily.
    Ja jazdím od pondelka so zabudovanými magnetmi na pricucnutie plata a ani pri jazde po mačacích hlavách, čo mám cestou do práce asi 200m úsek si ani necekne. Takže tento boj s platom som asi vyhral.
    alarm.ba@gmail.com

Strana 8 z 9 PrváPrvá ... 6789 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •