Strana 12 z 12 PrváPrvá ... 2101112
Zobrazenie výsledkov 111 až 113 z 113

Téma: kúpa novej vitary

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Predvolené Re: kúpa novej vitary

Maňo, to keď si už ani na takomto fóre nemôžeme otvorene napísať..., tak neviem.
    Veď nejde o reklamu - je možné, že nejaké zaujímavé auto naozaj uniklo mojej pozornosti.

Viac ako desať rokov jazdíme pracovne do terénu na krátkej GV (viď môj podpis) a môžem povedať, že som v podstate spokojný. Je to vyhovujúce auto, ale musel som ho dať zdvihnúť, aby bola vyššia svetlá výška. Výkon motora (1.6 - benzín) je tak na hrane, ale na meračky chodíme väčšinou len dvaja (+ prístrojová technika). Dal som domontovať aj ťažné, ale to dosť limituje prejazdnosť terénom (už viackrát som trhol kábel zásuvky...). Aj priemerná spotreba 10 l / 100 km nie je nič moc (samozrejme - podľa pomeru jazdy v teréne...). Inak v novom Jimny je nová atmosféra 1.5 l, ak sa nemýlim...
    Auto však už má 15 rokov, tak pomaly začínam uvažovať o výmene. Začal som sa zaoberať aj novým Dusterom, ale kolega ma odhovára (on ho má, ale starú verziu - a pochybujem, že by nová sa až tak podstatne líšila od tej starej...). Do nejakých ruských brutálov sa mi zase nechce ísť. A keď nechcem leštenku (nejaké bežné SUV) a na drahý Jeep ako firma zas nemáme, tak fakt neviem, čo vybrať.

Tak poraď, keď vieš.
    Naposledy upravil fotograf; 17-01-2019 o 10:21 Dôvod: doplnenie textu
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    BB
    Moje Suzuki
    Vitara, Jimny, Samurai

Ak sa nemýlim tak mal na mysli toto auto http://mahindra.sk/quanto

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Ako pokus o žart to nebolo zlé...
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Strana 12 z 12 PrváPrvá ... 2101112

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •