Strana 18 z 19 PrváPrvá ... 816171819 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 171 až 180 z 182

Téma: TPMS senzory

1. Predvolené Re: TPMS senzory

Citácia Pôvodne odoslal jarobb Zobraziť príspevok
    Tak dnes v Mikone neuspesny pokus. Nove snimace na moje disky Brock nepasuju - hrkaju a o podlozkach nepuculi. Kde zozeniem tie podlozky ? Ani predajniach autosuciastok o tom nepoculi.
    mne podložky priniesol ten chlapík, čo mi predal snímače. ale ako ti napísal odaros nižšie, tak existuje originál náhrada - teda originál podložky. tak už si len vyber podľa svojich snímačov

2. Predvolené Re: TPMS senzory

tak dnes úspech v Mikone, namontované aj načítané snímače aj s podložkami, čo mi poslal chlapík z DK

3. Predvolené Re: TPMS senzory

Citácia Pôvodne odoslal jarobb Zobraziť príspevok
    tak dnes úspech v Mikone, namontované aj načítané snímače aj s podložkami, čo mi poslal chlapík z DK
    tak konečne ... mne ten oranžový displej po 3 týždňoch aj trochu chýbal nejaký čas

4. Predvolené Re: TPMS senzory

Now available for ordering at spooftpms website

5. Predvolené Re: TPMS senzory

[QUOTE = kellogs; 38426] Now available for ordering at spooftpms website [/ QUOTE]

up

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VVT 4WD AT ELEGANCE+

Predvolené Re: TPMS senzory

Chcem dat na povodne elektrony celorocne pneumatiky. Daju sa pouzit original TPMS senzory, co mam vo Vitare od vyroby alebo musim kupit nove?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Senzory nemají nic společného s typem pneumatik. Dokonce i když vyměníš kola (disky), tak se senzory přehodí na nová kola a jede se dál.

Moje Suzuki
    Suzuki Vitara 1,6 VVT 4WD AT ELEGANCE+

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Senzory nemají nic společného s typem pneumatik. Dokonce i když vyměníš kola (disky), tak se senzory přehodí na nová kola a jede se dál.
    Mite, zle som sa vyjadril. Chcem z povodnych kolies vymontovat senzory a dat ich do novych pneumatik. Teda, ci sa daju vymontovat TPMS senzory bez nejakeho poskodenia tej originalnej Continental pneumatiky z fabriky a potom ich dat do mojich novych celorocnych gum.

Lokalita
    Žiar nad Hronom
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-Cross 1,4T AT

Vsak iba prehodis pneumatiky senzory ti ostanu na origo disku
    Alebo som nieco zle pochopil?
    Senzor je na disku a nie na pneumatike
    Odoslané z A0001 pomocou Tapatalku

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal pohodak Zobraziť príspevok
    Mite, zle som sa vyjadril. Chcem z povodnych kolies vymontovat senzory a dat ich do novych pneumatik. Teda, ci sa daju vymontovat TPMS senzory bez nejakeho poskodenia tej originalnej Continental pneumatiky z fabriky a potom ich dat do mojich novych celorocnych gum.
    Pokud máš senzory Suzuki z výroby, tak nejsou nalepeny uvnitř pneumatiky. To jsou jen některé typy VDO.
    Ty máš senzory, které jsou součástí ventilku a jsou tedy namontovány na kole (disku). Můžeš je vyšroubovat a přendat na jiné disky nebo je nech ve stávajících elektronech a vyměň jen pneumatiky.

Ale asi něco blbě chápu stejně jako Puccky1.

Strana 18 z 19 PrváPrvá ... 816171819 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •