Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 67

Téma: Rezervné koleso dojazdovka

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Predvolené Rezervné koleso dojazdovka

Riešil už niekto dojazdové koleso? Po mojej minulotýždňovej "nehode" večer na parkovisku v cudzom meste som si prepichol zboku 4-dňové zimné pneu, ledva som stihol vytiahnuť hever, takmer som prišiel o tlakový ventil, kompresor mi bol na dve veci, aj s tým lepiacim basmekom. Teraz čakám na dodanie 1 pneu od predajcu /57 E bez poistnej udalosti/, chodím na letnej a vážne uvažujem nad tou úzkou dojazdovkou.ˇTie dve hodiny vo vetre a v noci mi pripadali nekonečné. Je možné si ju priobjednať a cena? Vďaka

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara premium 2WD (Natural 95)

Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

za kolko ti ponukali dojazdovku?
    dojazdovku som kupil skor, ako mi dodali auto, (bazos 140€, v suzuki mi ponukali za 390€) pred cestou do chorvatska...
    2. lepidlo naozaj moze poskodit tpms ventil,

Citácia Pôvodne odoslal Dancul Zobraziť príspevok
    Riešil už niekto dojazdové koleso? Po mojej minulotýždňovej "nehode" večer na parkovisku v cudzom meste som si prepichol zboku 4-dňové zimné pneu, ledva som stihol vytiahnuť hever, takmer som prišiel o tlakový ventil, kompresor mi bol na dve veci, aj s tým lepiacim basmekom. Teraz čakám na dodanie 1 pneu od predajcu /57 E bez poistnej udalosti/, chodím na letnej a vážne uvažujem nad tou úzkou dojazdovkou.ˇTie dve hodiny vo vetre a v noci mi pripadali nekonečné. Je možné si ju priobjednať a cena? Vďaka

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Dnes som bol v Suzuki, výmena prerazenej pneu, dotaz na dojazdovku: komplet s príslušenstvom (držiak, poistný šrób, nejaké polystyrenové vnútro v dojazdovke na klúče a hever a iné veci) skrátka 200 E. Vraj predali už vyše 40 kompletov. Už ju mám objednaný aj ja.

Citácia Pôvodne odoslal dodo3d Zobraziť príspevok
    za kolko ti ponukali dojazdovku?
    dojazdovku som kupil skor, ako mi dodali auto, (bazos 140€, v suzuki mi ponukali za 390€) pred cestou do chorvatska...
    2. lepidlo naozaj moze poskodit tpms ventil,

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

No a ta dojazdovka ide do kufra, do tej priehlbiny. A zmesti sa tam (do toho kolesa) aj dalsie prislusenstvo typu, zdvihak, trojuholnik atd atd? Alebo ked dam dojazdovku do tej priehlbiny, tak zvysne veci, co som mal tam, musim dat do kufra?
    Ci ako to mate vy

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

Napchal som veci do a okolo kolesa...

Citácia Pôvodne odoslal majkl Zobraziť príspevok
    No a ta dojazdovka ide do kufra, do tej priehlbiny. A zmesti sa tam (do toho kolesa) aj dalsie prislusenstvo typu, zdvihak, trojuholnik atd atd? Alebo ked dam dojazdovku do tej priehlbiny, tak zvysne veci, co som mal tam, musim dat do kufra?
    Ci ako to mate vy

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki

tie ceny v suzukli pobockach neviem ci z prsta cucaju... vsade ine, este, ze tak (tebe za polovicnu...)
    prosim ta spytaj sa na cenu oleja, (v ba cenu prestrelili)

pre ostatnych: kto chce lacnejsie, na bazosi som videl vela dojazdoviek od roznych znaciek aut, ked sa niekto bude prehrabavat a hladat podla spravneho rozmeru, zrejme najde aj lacno, cca od 10 eur, suzuki som videl za 120, poistna skrutka na upevnenie dojazdovky ma v suzuki vysla cca 13€...

Citácia Pôvodne odoslal Dancul Zobraziť príspevok
    Dnes som bol v Suzuki, výmena prerazenej pneu, dotaz na dojazdovku: komplet s príslušenstvom (držiak, poistný šrób, nejaké polystyrenové vnútro v dojazdovke na klúče a hever a iné veci) skrátka 200 E. Vraj predali už vyše 40 kompletov. Už ju mám objednaný aj ja.

8. Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Citácia Pôvodne odoslal dodo3d Zobraziť príspevok
    tie ceny v suzukli pobockach neviem ci z prsta cucaju... vsade ine, este, ze tak (tebe za polovicnu...)
    prosim ta spytaj sa na cenu oleja, (v ba cenu prestrelili)

pre ostatnych: kto chce lacnejsie, na bazosi som videl vela dojazdoviek od roznych znaciek aut, ked sa niekto bude prehrabavat a hladat podla spravneho rozmeru, zrejme najde aj lacno, cca od 10 eur, suzuki som videl za 120, poistna skrutka na upevnenie dojazdovky ma v suzuki vysla cca 13€...
    skuste pozriet tu
    http://www.suzukisuciastky.sk/

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Keď môžete, zožeňte si normálne náhradné koleso (alebo aspoň tú dojazdovku).
    Lepiaca sada je lacné, ľahké a jednoduché riešenie, ktoré teraz často uprednostňujú výrobcovia, ale to je všetko.
    Náhradné koleso vymieňam tak asi 2x ročne v rôznych situáciach, počasí a na všelijakých cestách (i v teréne) - a poviem vám: náhradné koleso je mnohokrát na nezaplatenie. A veru niekedy môže ísť pri defekte aj o "kejhák".
    Suzuki Grand Vitara 1.6 VX (3-dverová, r.v. 2003)

Lokalita
    Hubová (RK)
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

môžem tam dať teda plnohodnotné koleso? zmestí sa tam?
    proste kúpiť plecháč za 45€ a gumu za cca 50-60€
    ak áno, kde kúpiť nejakú upevnovaciu skrutku, prípadne výpln pre povinnú výbavu?
    priamo v suzuki? kupoval to už niekto? ak áno, kolko to cca "koštuje"

v 4 minúte a 25 sekunde vidno, že tam koleso je, netuším či plnohodnotné alebo len dojazdovka a je v nom aj výpln pre zdvikák a ostatne veci
    lekarnicka sa tam samozrejme nezmesti

Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •