Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567
Zobrazenie výsledkov 61 až 67 z 67

Téma: Rezervné koleso dojazdovka

Lokalita
    Bratislava
    Moje Suzuki
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium

Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Sllniecko06
    ...ale píšeš po slovensky.
    Doprava GLS 13€, musel som sa prehrabať starými mailami, ale nakoniec som to našiel.
    A diely by mali byť original.
    Ale na rezervu by ti to mohlo byť jedno. Ja som kupil rezervu za tuším 70€. Nejazdená, fungl nová v pneuservise. Pravdepodobne vymontovaná po buračke s SX4.

Ceico:
    mal by tam byť kompletný fotonávod na montáž opierky(aspom si myslím, že som ho tam dával)
    Vitara 1,6 I VVT 2WD Premium
    alarm.ba@gmail.com

Moje Suzuki
    Vitara 2018, 2WD, 1,6, elegance

Citácia Pôvodne odoslal Ceico Zobraziť príspevok
    Ak je ti to podozrive, nekupuj tam...
    Ja som kupil v Mikone, original Suzuki. A vyslo ma to lacnejsie ako cez nejakeho zivnostnika.

Akurat v Mikone nekupuj zdvihak, ten kupis na benzinke alebo v nejakych autopotrebach za podstatne menej

Moj prispevok tu: http://www.suzukiclub.sk/showthread....8442#post38442 (dufam ze link funguje)

Takže, včera som mala tú česť so Suzuki Mikina v BA a vravím si naposledy. Dvaja postarší páni typu Pat a Mat , ktorí ohľadom ceny dojazdovky odpovedali "pohotovo a jasne" asi ako naši politici. Po čase dohadovania sa medzi sebou a "ochotného" hľadania v PC som sa dozvedela že predávajú komplet sadu za 269,- alebo sadu bez zdvihaku za 208,- ktorú ale nemajú skladom,museli by objednať. Samotný zdvihak pritom u nich stojí 97,- Takže som to nakoniec objednala zo Suzukisuciastky.sk komplet za 193,- aj s postovným.

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Citácia Pôvodne odoslal Sllniecko06 Zobraziť príspevok
    ...Dvaja postarší páni typu Pat a Mat...
    No ano, ujovia su tam divni S tym som mal skusenost uz skor, takze som za nimi prisiel s konkretnym zoznamom co chcem podla katalogu Suzuki

Moje Suzuki
    Vitara 2018, 2WD, 1,6, elegance

Citácia Pôvodne odoslal Ceico Zobraziť príspevok
    No ano, ujovia su tam divni S tym som mal skusenost uz skor, takze som za nimi prisiel s konkretnym zoznamom co chcem podla katalogu Suzuki
    Myslíš katalóg príslušenstva? Lebo ten som preluskala celý, ale nič okolo dojazdovky som tam nenašla. Ak máš čosi iné, hoď link, ak sa dá. Možno sa zíde nabuduce Vďaka.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Sllniecko06 Zobraziť príspevok
    Myslíš katalóg príslušenstva? Lebo ten som preluskala celý, ale nič okolo dojazdovky som tam nenašla. Ak máš čosi iné, hoď link, ak sa dá. Možno sa zíde nabuduce Vďaka.
    U nás je to na 1. straně úplně dole - https://www.canocar.cz/sites/default...slusenstvi.pdf

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    U nás je to na 1. straně úplně dole - https://www.canocar.cz/sites/default...slusenstvi.pdf
    Ano, presne z takehoto nejakeho cennika som mal aj presne cisla produktov...

Lokalita
    TT
    Moje Suzuki
    S-Cross 2017 Premium, 2WD 1.4T

Ja som teda objednal v nedelu tiez zo Suzukisuciastky.sk komplet za 193E aj s postovnym a prislo mi to dnes, idem to nahodit do auta

Strana 7 z 7 PrváPrvá ... 567

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •