Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 31 až 40 z 53

Téma: Rezervné koleso dojazdovka

1. Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Diky moc.To,že som v inom fóre som si všimol až po odoslaní príspevku.Sorry.Mám ho len 1 deň a predtým som také veci neriešil,lebo som mal plnohodnotnú rezervu.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku

Lokalita
    Svit
    Moje Suzuki
    Vitara 2016 2WD 1,6 Premium

Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

na bazosi mas inzeratov dost, pripadne som bol uz v kontakte aj s jednym borcom tusim zo ziliny co predava, ten druhy link, kolo 150€ ta vyjde
    dostat kupit aj ten plast na osadenie do kufra
    pripadne v suzuki ti predaju celu sadu za par stovak

https://auto.bazos.sk/inzerat/763848...-dojazdove.php
    http://auto.nabazare.sk/nahradne-die...15-novy-model/

Lokalita
    Palárikovo
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara

caves , ja by som o tu dojazdovku mal mal zaujem. je to este aktualne ?

QUOTE=Lenco;37601]Ahojte,

kamarat rozbil na totalku suzuki vitara a je v nej nova nepouzita rezerva + zdvihak + organizer. Tak ak by ste mali zaujem predava ju za 150€, mozno aj na cene sa da dohodnut.

Napiste kludne spravu [/QUOTE]

Moje Suzuki
    VITARA S 4WD

Citácia Pôvodne odoslal In Nomine Noctis Zobraziť príspevok
    na bazosi mas inzeratov dost, pripadne som bol uz v kontakte aj s jednym borcom tusim zo ziliny co predava, ten druhy link, kolo 150€ ta vyjde
    dostat kupit aj ten plast na osadenie do kufra
    pripadne v suzuki ti predaju celu sadu za par stovak

https://auto.bazos.sk/inzerat/763848...-dojazdove.php
    http://auto.nabazare.sk/nahradne-die...15-novy-model/
    http://shop.suzukisuciastky.sk/suzuk...D16-DOJAZDOVKA a je to novy diel a nie použity alebo zachovalý...

5. Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Citácia Pôvodne odoslal Lime Zobraziť príspevok
    http://shop.suzukisuciastky.sk/suzuk...D16-DOJAZDOVKA a je to novy diel a nie použity alebo zachovalý...
    Včera mi práve od nich došlo,aj hever aj polystyrénová vložka.

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Question Re: Rezervné koleso dojazdovka

Pani, ako vyzera tato dojazdovka zo suzukisuciastky.sk?
    Podla fotky v ich eshope neviem urcit ci ide o spravny typ disku, alebo ten s vypuklym stredom co sa pouzival na starsich vitarach a tusim aj na povodnej SX4 (a ktory sa nezmesti do priestoru pod dvojitym dnom na novej vitare).

Dakujem.

Citácia Pôvodne odoslal easy007 Zobraziť príspevok
    Včera mi práve od nich došlo,aj hever aj polystyrénová vložka.

7. Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Citácia Pôvodne odoslal Ceico Zobraziť príspevok
    Pani, ako vyzera tato dojazdovka zo suzukisuciastky.sk?
    Podla fotky v ich eshope neviem urcit ci ide o spravny typ disku, alebo ten s vypuklym stredom co sa pouzival na starsich vitarach a tusim aj na povodnej SX4 (a ktory sa nezmesti do priestoru pod dvojitym dnom na novej vitare).

Dakujem.
    Mne vošla do do spodneho dna bez problémov,aj ten polystyrén som tam dal.Všetko pasuje.

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Dakujem, uvidim teda co pride. Ved v najhorsom to mozem vzdy poslat nazad

Moje Suzuki
    Vitara 1.6DDiS 4x4

Cool Re: Rezervné koleso dojazdovka

No, tak som vcera zrusil objednavku z portalu suzukisuciastky.sk, pretoze som zistil ze priamo v Suzuki Mikona kupim dojazdovku podstatne lacnejsie oproti tomu co sa na roznych forach popisalo v hororovych scenaroch - a hlavne novy original (aspon teda verim ze Mikona si nedovoli predavat kadeco).

Dojazdovka: 142,92eur
    Drziak naradia: 17,70eur (taky ten polystyrenovy co sa vklada do rezervy)
    Skrutka na prichytenie: 12,93eur (glorifikovany srobik s plastovou hlavickou)

Cena za dojazdovku je sice rovnaka, ale netreba riesit postovne

A teraz pride ceresnicka na tortu
    Takmer ma posadilo v predajni ked som zistil ze set (dojazdovka, drziak, skrutka a zdvihak) stoji original 269,48eur preto, lebo zdvihak stoji 95,93eur. Obycajny, noznicovy zdvihak s nosnostou 1,5t, na ktorom okrem loga Suzuki nie je nic nezvycajne

Tak som ujom v Mikone povedal ze zdvihak mi netreba a zajtra si ho zbehnem kupit kludne aj na predrazenu benzinku za 20eur

Spolu som zaplatil 173,55eur.

Este sa dalo usetrit 30eur na drziaku naradia a tej skrutke, ale fakt sa mi nepacila uz len predstava ze by som si mal vyrabat si drziak rucne a hladat v stavebninach vhodnu skrutku a podlozku...

10. Predvolené Re: Rezervné koleso dojazdovka

Citácia Pôvodne odoslal Ceico Zobraziť príspevok
    No, tak som vcera zrusil objednavku z portalu suzukisuciastky.sk, pretoze som zistil ze priamo v Suzuki Mikona kupim dojazdovku podstatne lacnejsie oproti tomu co sa na roznych forach popisalo v hororovych scenaroch - a hlavne novy original (aspon teda verim ze Mikona si nedovoli predavat kadeco).

Dojazdovka: 142,92eur
    Drziak naradia: 17,70eur (taky ten polystyrenovy co sa vklada do rezervy)
    Skrutka na prichytenie: 12,93eur (glorifikovany srobik s plastovou hlavickou)

Cena za dojazdovku je sice rovnaka, ale netreba riesit postovne

A teraz pride ceresnicka na tortu
    Takmer ma posadilo v predajni ked som zistil ze set (dojazdovka, drziak, skrutka a zdvihak) stoji original 269,48eur preto, lebo zdvihak stoji 95,93eur. Obycajny, noznicovy zdvihak s nosnostou 1,5t, na ktorom okrem loga Suzuki nie je nic nezvycajne

Tak som ujom v Mikone povedal ze zdvihak mi netreba a zajtra si ho zbehnem kupit kludne aj na predrazenu benzinku za 20eur

Spolu som zaplatil 173,55eur.

Este sa dalo usetrit 30eur na drziaku naradia a tej skrutke, ale fakt sa mi nepacila uz len predstava ze by som si mal vyrabat si drziak rucne a hladat v stavebninach vhodnu skrutku a podlozku...
    No presne toto cele mam v Mikone objednane (dojazdovu rezervu na Suzuki SX4 S-Cross, plus to pripevnenie do kufra, plus zdvihak. Spolu za cca 260,- Eur. A som nerozumel, co je na tom take strasne drahe. Ale vdaka Tebe som to uz pochopil. Ten dvihak. Za sto Eur. Neverim..... Takze hovoris, ze sa do da kupit aj po jednotlivých kuskoch (samostatne koleso, srob na uchytenie, organizer atd), t.j. aj bez toho predrazeneho zdvihaku, ano ?

Strana 4 z 6 PrváPrvá ... 23456 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •