Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 11

Téma: Ignis III

Lokalita
    Rožňava
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1,3 2WD

Arrow Ignis III

Predvolené Re: Ignis III

Pockajme na technicke udaje lebo co sa tyka dizajnu tak vyzera ako krizenec Vitary a Lady Kalina II.
    Ignis (1 x 2WD + 2 x 4WD) = Ignis FANATIK

Lokalita
    Nedašovce BN

aha susudia ho uz maju v predaji .
    http://www.suzukiignis.hu
    ignis 1,3 GLX+AC SE + LPG

4. Predvolené Re: Ignis III

Zdravim, neviete niekto, co teraz stoji rocna servisna na novy ignis 2017 2wd glx? Nepodarilo sa my to vygooglit.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

6. Predvolené Re: Ignis III servisna prehliadka

ignis 2017 prehliadka po 1.roku: faktura bola vystavena na 145,96 e s dph. technicka prehliadka 47,81 , test motora-diagnostika 20,00 , podlozka vypustnej skrutky 0,60 , olej. filter 7,80 , pelovy filter 20,08 , olej 0w-20 48,90 a serre-eng stitok na olej 0,77 eura, co som si vsimol az doma, takze neviem co za blbost to je, nikde som ziadny energeticky stitok nanasiel a neviem ani na ktoru p... ho treba. Prehliadka trvala cca 2 h.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Predvolené Re: Ignis III servisna prehliadka

Citácia Pôvodne odoslal ppeter Zobraziť príspevok
    takze neviem co za blbost to je, nikde som ziadny energeticky stitok nanasiel a neviem ani na ktoru p... ho treba.
    To je štítek výměny oleje - https://elveautomotive.cz/stitky-vym...leje-20ks.html
    Někde ho vylepí do motorového prostoru, jinde ho zavěsí na nějaký kabel.
    Je to praktický a důležitý štítek o použitém oleji, datu výměny, stavu tachometru, datum příští výměny, výměna filtru, kdo výměnu dělal...

8. Predvolené Re: Ignis III servisna prehliadka

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    To je štítek výměny oleje - https://elveautomotive.cz/stitky-vym...leje-20ks.html
    Někde ho vylepí do motorového prostoru, jinde ho zavěsí na nějaký kabel.
    Je to praktický a důležitý štítek o použitém oleji, datu výměny, stavu tachometru, datum příští výměny, výměna filtru, kdo výměnu dělal...
    Ak mas na mysli tu samolepku, ktora je bezne prilozena na olejoch castrol(zdarma) a len fixou tam napisu stav tachometra a datum, tak to si za chvilu budu uctovat aj poskrabkanie mechanika za uchom pocas vymeny oleja. Absolvoval so uz viacero prehliadok so swiftom,ci vitarou, no doteraz si nikdy nic take neuctovali. Je to (podla mna) bezcenny kusok papiera, kedze to same je v servisnej knizke(aj s razitkom servisu)a to jedine zavazi pri kupe alebo predaji vozidla.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki

Predvolené Re: Ignis III servisna prehliadka

Citácia Pôvodne odoslal ppeter Zobraziť príspevok
    Ak mas na mysli tu samolepku, ktora je bezne prilozena na olejoch castrol(zdarma)
    Tak někde je zdarma, někde je součástí ceny oleje a někde si jí nechají zaplatit.
    V mém servisu mi to neúčtují jako samostatnou položku.
    Ale máš pravdu, v některých servisech si nechají proplatit i ochrannou fólii na volant, řadící páku a sedadlo (i když jí nepoužijí).
    Poškrábání za uchem si samozřejmě účtují, když se mechanik poškrábe během doby práce, kterou ty platíš.

10. Predvolené Re: Ignis III servisna prehliadka

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Tak někde je zdarma, někde je součástí ceny oleje a někde si jí nechají zaplatit.
    V mém servisu mi to neúčtují jako samostatnou položku.
    Ale máš pravdu, v některých servisech si nechají proplatit i ochrannou fólii na volant, řadící páku a sedadlo (i když jí nepoužijí).
    Poškrábání za uchem si samozřejmě účtují, když se mechanik poškrábe během doby práce, kterou ty platíš.
    Ono v podstate je to jedno, chcel som len iformovat o cene servisnej na novy ignis pre ostatnych aby informacne vedeli kolko si nachystat, kedze tu zatial bola spomenuta cena len z ceskych servisov. Mna len zarazilo, ze si to mohli zapocitat do servisnych prac, alebo ceny oleja a nedavat to ako samostatne uctovanu polozku, ktorou cloveka akurat naser.. . Potom sa cuduju, ked ludia po skonceni zaruky idu radsej do ineho servisu ako autorizovaneho.

Strana 1 z 2 12 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •