Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 11 z 11

Téma: Ignis III

1. Predvolené Re: Ignis III pocit z jazdy a samotneho auta

Zdravim, pre tych, co uvazuju nad kupou noveho ignisu 2017. Jazdim na vitare 2016. Druhe auto v rodine je novy ignis. Po presadnuti z vitary do ignisu mozem povedat, uplne ine vozenie. Ignis plna vybava 2W je pomerne zive auto ideal pre mladeho cloveka ale i starsieho koli vystupovaniu z auta. Voci vitare ma ovela maksi podvozok i sedadla. Vozenie je celkom zabava, dobre sa parkuje, trochu ako taka motokara, tym ze ma kolesa vysunute az v rohoch karoserie. Volant je trochu preposilovany, co manzelke vyhovuje. Pedale su mensie a spojka ide uplne s lahkostou stlacat. Rychlosti su presné a voci vitare spiatocka ide zaradit zatial vzdy na prvy krat. Jazda na dlhsiu vzdialenost je uz trochu horsia pre tych, ktorym sa robi nevolno v aute. Kratky razvor a makost podvozku je citit hlavne na vyjazdenej vozovke. So zadnymi sedadlamy sa velmi dobre manipuluje, co sa tyka posuvu a sklapania. Na nohy dost miesta(meriam 182cm). Pre manzelky a dcery super vozitko. Pri vymene pneu na letne som obzeral podvozok. Ten je na tom pomerne horsie. Vaha 850kg uz naznacuje, ze napravy a ramena su ozaj z tenkeho plechu, to hned zbadate. Po roku sa uz ukazuje prva hrdza na napravach. Dlhu zivotnost tomu nedavam. Spotreba je super. Po roku bez nulovania ukazuje 4,5 l mesto+ mimo mesta cca1:1 sviznej jazdy. Skusal som ist aj na spotrebu mimo mesta + cez mesto a zastavenie na pumpach, 2 osoby za 3,1l. Ideal na kazdodene dochadzanie do prace. A hlavne este ani raz nezavrzgalo, co sa o vitare povedat neda
    Naposledy upravil ppeter; 14-04-2019 o 15:15

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •