Zobrazenie výsledkov ankety: Oznámkujte Auto Mokráň Košice:

Hlasujúcich
18. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • 1

1 5,56%
  • 2

2 11,11%
  • 3

1 5,56%
  • 4

3 16,67%
  • 5

11 61,11%
Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 52

Téma: Suzuki Auto Mokráň Košice

Predvolené Suzuki Auto Mokráň Košice

Ja som v servise v KE bol viackrat, so znamym so Swiftom, menil predne brzdy mal s nimi problem, auto vyskusali a vymenili bez problemov. Bol som aj osobne tiez na garancku, boli uplne v pohode, dokonca sa dalo s nimi dohodnut na tom, aby som bol pri prehliadke auta, takže spokojnosť bola, na všetko som sa pekne pozeral.
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Lokalita
    Košice - okolie
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4, 1,5GLX Urban line

Predvolené Re: Suzuki Auto Mokráň Košice

A koľko ťa vyšla garančka u Mokráňa a koľko dopredu si sa na ňu objednával? Lebo ja pôjdem v najbližších týždňoch
    Suzuki SX4, 1.5 GLX Urban line

Ja som u nich nakoniec olej nemenil nebolo ešte treba, takže nejakých 1700sk asi približne no a objednával som sa tyžden dopredu približne. Olej som menil neskor v Lúčenci, tiež uplne v pohode servis tu to bolo nejakych cca 3 tis.
    SX4 1.9DDiS GS 4x4 2007

Lokalita
    Košice - okolie
    Moje Suzuki

Takže Garančku som absolvoval tento týždeň a s prístupom tohto servisu som spokojný až na pár maličkostí. Komplet prehliadka ma vyšla 4610 sk a komplet prezutie v servise stálo cca. 1000sk

Ja ho zatiaľ známkovať nebudem, bol som tam so zadným stieračom, spojkou a vyhrievaním spätných zrkadiel - o čom sa píše inde.
    Garančka má ešte len čaká, takže uvidím.
    Celkovo bol prístup servisu rýchly a veľmi ústretový.
    Zarazil ma len spôsob riešenia, ale počkám si na zimu ako sa tie spätné budú chovať - či je to ozaj tak slabé že to ani rosu za spätných nevysuší, za slabo svietiacu kontrolku hmloviek tiež asi nemôžu - ak je to takto na všetkých Splashoch

No nemôžem sa zbaviť toho pocitu že kým v Žiline už dávali ako bonus pri kúpe auta všetky doplnky o ktoré som mal záujem, v Košiciach sa nedali ani len objednať.
    Po štyroch mesiacoch, keď sa už konečne veci dali objednať, boli všetky o veľa drahšie ako v ZA aj s montážou grátis + možnosť ušitia poťahov na mieru za 2500.-SK
    Čo sa týka prístupu boli na predajni v KE dobrí, len sú nejakí spomalení
    Takže som to všetko objednal v ZA a dal namontovať tam.
    Nemal som tadiaľ cestu - šiel som tam len kôli tomu a aj tak som ušetril.
    Prístup v ZA výborný.

Uff ale som sa rozpísal
    Suzuki Splash 1.2 GS

Lokalita
    Košice - okolie
    Moje Suzuki

Neviem či je to všade, ale prekvapilo ma keď som pozeral bloček začo všetko som platil a bolo tam napr. deci destilovanej vody 1,60 sk. Nieže by to spravilo škrt môjmu rozpočtu, ale prišlo mi to trošku komické . A ešte keď mi prezuli gumy tak mi tie letné dali do kufra v plastových vreciach a za tie vrecia som platil 60sk, neviem či to bolo treba, lebo ja som im doniesol gumy len tak v kufri a bez vriec. Ale asi im záleží na mojom autíčku a nechceli ho zašpiniť . Takže nechám každému na uvážení, čo si myslí o tomto servise, ale aj napriek týmto maličkostiam, som bol s prístupom a s robotou spokojný!

S tými vreciami to beriem, že to sami takto spravili, V ZA som ich na to upozorňoval, vrecia som si priniesol, ale potom oni dali nejaké veľké šušťavé fólie - asi v čom im chodia ND.
    Suzuki Splash 1.2 GS

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suzi SX4
    ..... deci destilovanej vody 1,60 sk....... za tie vrecia som platil 60sk....
    Zaujimavý marketing
    Keby sa zamyslel zodpovedný manažér, tak mu musí docvaknúť, aký obraz vytvárajú takéto sólo účtované položky
    Jasne, že to nemôže dávať firma zákazníkom grátis, lebo by po korune prerobili aj vlastné gate, ale pre imidž servisu by tieto položky mali "skryť" do servisných prác a nie ich takto zviditeľňovať.

Lokalita
    Košice-okolie,K.Olšany
    Moje Suzuki
    Suzuki Swist 1,3 16V G13BB

aj by som zahlasoval ale neviem ako je to myslene? tak ako v skole? 1 vyborny a 5 na figu?
    Lada 1200, Nissan sunny 1,6 i sport coupe,Lancia prisma 1,5 ie, Suzuki swift 1,3 16V r.v. 2001

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Presne tak, však som napísal "oznámkujte"!

Strana 1 z 6 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •