Zobrazenie výsledkov ankety: Oznámkujte Auto Mokráň Košice:

Hlasujúcich
18. V tejto ankete nemôžeš hlasovať
  • 1

1 5,56%
  • 2

2 11,11%
  • 3

1 5,56%
  • 4

3 16,67%
  • 5

11 61,11%
Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456
Zobrazenie výsledkov 51 až 52 z 52

Téma: Suzuki Auto Mokráň Košice

1. Predvolené Re: Suzuki Auto Mokráň Košice

Citácia Pôvodne odoslal GATTO Zobraziť príspevok
    Ked bolo este moje auto v zaruke (daaavno ), taktiez brane od nich, po 20 000km sa rozsvietila kontrolka airbagu, auto tam bolo prvy krat, po tyzdni kontrolka znova, potom druhy krat, po mesiaci znova, potom treti krat s tym, ze odpoved od nich bola: chyba od vyrobcu a oni to nevedeli spravit, tak na treti krat vymenili celu kabelaz.

Podla mna je lepsie si zajst do Michaloviec nez nechat auto v tom ich novucickom showroome....

Musim sa vyjadrit nakolko ma dnes pan v suzuke (u Mokrana) zastavil (skodova udalost na aute) ze som napisal caa pred 6 (realne 4) rokmi zeby som k nim uz nikdy nešiel... to nieje pravda... nedal by som si robit vymenu oleja a podobne zalezitosti ako pozarucny servis (ktory mozem riesit kdekolvek)... bohuzial v MI je lacnejsi pozarucny servis ked sa bavime o znackovych servisoch.....mal som 4 skodove udalosti ktore som riesil u Mokrana (havarijná) s tym nebol ziaden problem....a ano pravdou je ze ked auto bolo v servise nevedili prist na to preco vybehuje kontrolka airbegu...je mozne ze stym v tej dobe este nemali skusenost tak nas prehanali (v tedy este otca rok 2007) cca na 3 krat...co je 65km tam a späť 3 krát.
    Naposledy upravil GATTO; 05-02-2018 o 11:51

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara S

Lightbulb Re: Suzuki Auto Mokráň Košice

Pardon Android Auto už Funguje, len si treba stiahnut aplikaciu,ktora na google app store pre nasu krajinu nieje k dispozicii

Strana 6 z 6 PrváPrvá ... 456

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •