Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 63

Téma: strešný nosič z orig.príslušenstva

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Predvolené strešný nosič z orig.príslušenstva

Je tu ešte málo majiteľov novej Vitary (2015),bude z Vás niekto využívať strešný nosič (na lyže,bicykle) z orig.príslušenstva?

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Predvolené Re: strešný nosič z orig.príslušenstva

No, ak myslíš ten strešný nosič /priečnik/, čo sa montuje na lyžiny, čo ponúkajú predajcovia za 250 E, tak určite, ale počkám do zimy, vraj sa ceny ešte upravia smerom nadol.

Citácia Pôvodne odoslal Vitara-1,6 VVT 2015 Zobraziť príspevok
    Je tu ešte málo majiteľov novej Vitary (2015),bude z Vás niekto využívať strešný nosič (na lyže,bicykle) z orig.príslušenstva?

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Ja pouzivam celkom intenzivne tie priecniky a su super. Lehko sa montuju, nehucia a nosnost pisu 75kg. Akurat system zabezpecenia mi pride trosku jednoduchy, len takym platovym kolieskom sa to "zaisti" proti odcudzeniu.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Citácia Pôvodne odoslal Dancul Zobraziť príspevok
    No, ak myslíš ten strešný nosič /priečnik/, čo sa montuje na lyžiny, čo ponúkajú predajcovia za 250 E, tak určite, ale počkám do zimy, vraj sa ceny ešte upravia smerom nadol.
    Tej úpravy ceny smerom nadol sa asi nedočkáš,lebo príslušenstvo na S-cross,ktorý je na trhu už nejaký čas je cenovo podobné ako na novú Vitaru,to sa týka aj priečnika.

Lokalita
    Ba
    Moje Suzuki
    Sx4 `08

Chcem sa opytat ci nahodou neviete ci nepasuju na tie lyziny aj take obycajne priecky z Lidla. http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?act...etail&id=23806 cena je niekde uplne inde a ak by to pasovalo na lyziny nemusi to byt zle, hlavne ak to clovek pouziva raz za rok... Auto mame zatial len objednane tak nemam to ani ako vyskusat.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Víš co je zajímavé?
    Že někdo se skoro stejným nickem (McFishen) se na stejný nosič z Lidlu na novou Vitaru už ptal na českém Suzukiclubu - http://www.suzukiclub.cz/forum-tema/...y-nosice-39769
    A Rebro mu tam odpověděl, že to nepůjde. No jasně že to nepůjde. Vitara má integrované podélníky a tyhle příčníky jsou na klasické hagusy.
    A ještě si neodpustím osobní názor - v Lidlu si koupím maximálně rohlík se salámem, ale rozhodně tam NEnakupuju autodoplňky, na kterých závisí bezpečný provoz auta. Až někomu ten čínský nehomologovaný nosič uletí s batožinou a někoho zabije, tak se pak nedivte...Ale každého věc za co utratí svoje peníze.

Lokalita
    Ba
    Moje Suzuki
    Sx4 `08

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Víš co je zajímavé?
    Že někdo se skoro stejným nickem (McFishen) se na stejný nosič z Lidlu na novou Vitaru už ptal na českém Suzukiclubu - http://www.suzukiclub.cz/forum-tema/...y-nosice-39769
    A Rebro mu tam odpověděl, že to nepůjde. No jasně že to nepůjde. Vitara má integrované podélníky a tyhle příčníky jsou na klasické hagusy.
    A ještě si neodpustím osobní názor - v Lidlu si koupím maximálně rohlík se salámem, ale rozhodně tam NEnakupuju autodoplňky, na kterých závisí bezpečný provoz auta. Až někomu ten čínský nehomologovaný nosič uletí s batožinou a někoho zabije, tak se pak nedivte...Ale každého věc za co utratí svoje peníze.
    Ďakujem za odpoveď. Na českom fóre som nebol . je to asi zaujímava náhoda. Pravdupovediac som si to aj myslel, keďže vitara má skôr kolajnice a ten nosič vlastne ani nemá čo ochytiť.
    Ale za opýtanie snáď človek nič nedá. K tvojmu názoru, že z lidla len rožky. No keď ho predávajú tak homologizáciu mať asi musí.
    Nebudem ťa presvedčovať , ale myslím že vačšie shity sa predávajú aj za väčšie peniaze v lepších predajniach - mám s tým osobnú skúsenosť. Ale každý máme (a snáď aj môžme mať) svoj názor.
    V každom prípade ďakujem za reakciu.

8. Predvolené Re: strešný nosič z orig.príslušenstva

"original nosic suzuki" vyraba MontBlanc, takze este by stalo za pokus ci nebudu priecniky MontBlanc lacnejsie bez napisu suzuki

a co sa tyka "cinskych Lidl piecnikov" tak je to taliansky nosic Menabo Brio 120

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

No jo, italská kvalita z Lidlu. Tak to mi nesmí na střechu dvojnásob. A to i v těžko uvěřitelném případě, že se opravdu jedná o italský výrobec a ne o falzifikát z Čajny. Ale každého věc za co utrací své dukáty. Přečetl jsem si recenze na české Heuréce na tyhle příčníky z Lidlu a stačilo mi to.
    Někdo dá víc jak půl milionu za auto a pak si tam dá co nejlevnější kvalitu z Lidlu.

Lokalita
    kraj ZA
    Moje Suzuki
    F16 E 1.6i 4x4

Zdravím,
    Neviem aký presne je rozdiel medzi lyžinami na new Vitara a S-Cross, ale typujem že by to mohlo +/- sedieť nakolko tieto priecniky dovoluju menit svoju sirku (+/- 1.5 cm v kazdom rohu) a nepredpokladam, ze by tam bol rozdiel v priecnom profile kolajnic v ramci Suzuki....
    Ja som 2 roky spať kupoval na svoje S-Cross original nizkoprofile aerodynamicke presne priecniky medzi kolajnice bez bocneho precnievania priamo od Thule (WingBar Edge 9594+Kit 4040) za 240,- s DPH priamo v kamennej predajni v Ivachnovej na konci severnej D1 (nazov firmy a web si dokazete lahko zistit).
    Montaz absolutne bez problemov, piskanie ziadne, zvysenie spotreby akceptovatelne.
    Cenu som vtedy neriesil nakolko bol casovy problem z dodanim prislusneho montazneho kitu na Suzuki (vtedy to bola novinka, u nas na webe nic, bolo treba pozriet stranky pre zapadnu Europu, v Nemecku u ho mali tiez ako novinku, ale len na webe, ziaden fyzicky kus), nakolko v sobotu rano sme cestovali na tyzdnovu lyzovacku do Alp a priecniky prisli na predajnu az vo stvrtok poobede.
    A ako vidim teraz tak cena bola podla mna OK, v porovnani s tym co tu pise jeden kolega ohladne prislusenstva pre new Vitara ...

PS.: Nosnost priecnika je sice 75 kg, ale limitujucou hodnotou je nosnost strechy a v mojom pripade na S-Crosse je len zvycajnych 50 kg ... Skuste si to skontrolovat vo velkom TP.
    Povodne som chcel kupit priecniky od ProRack, ktore pouziva manzeka na svojej SX-4 (ProRack S45), ale dovozca na SK tvrdil, že vraj taký typ sa u nas nedovaza, tak potom som to uz dalej neriesil.
    ex cars: ...
    current cars: Fiat Sedici 1.6i 4x4 Emotion (from 12-08) / Suzuki SX4 S-Cross 1.6i 4x4 Elegance (from 12-13)

Strana 1 z 7 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •