Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 93

Téma: Reproduktory

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Lightbulb Reproduktory

Zdravim,
    v príručke nikde som nenašiel hodnoty a veľkosť montovaných repro, a vo výbave prémium sú len 2 predné a 2 zadné strednobasové. Aj ten prenos hudobný žiadna sláva. Tie výškové dosť chýbajú. Okrem toho sa mi vždy po jazde cez noc vynuluje nastavenie basov a výšok. Aké s tým máte skúsenosti? je to štandard, alebo chyba?
    V starom aute/ Opli to malo 4+4 Hertz, vytlmené dvere Silver- plátmi a to bola iná káva.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Predvolené Re: Reproduktory

Ozvucenie teda ziadna slava ani so 6timy reprakmi. Su trosku uhuhnane. Chcelo by to vymenit a vytlmit dvere. To budem robit asi az po zaruke. Overim si ten reset vysok a basov ale nezda sa mi to. Si pamatam , ze ekvalizer tam ostal nastaveny.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Ozvucenie teda ziadna slava ani so 6timy reprakmi. Su trosku uhuhnane.
    Dej jim čas a šanci. Zkus je rozehrát - http://www.autohificlub.cz/forum/9-a...ozehrani-repro

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Citácia Pôvodne odoslal ]Rebro[ Zobraziť príspevok
    Ozvucenie teda ziadna slava ani so 6timy reprakmi. Su trosku uhuhnane. Chcelo by to vymenit a vytlmit dvere. To budem robit asi az po zaruke. Overim si ten reset vysok a basov ale nezda sa mi to. Si pamatam , ze ekvalizer tam ostal nastaveny.
    Skús sa trocha pohrať s ekvalizérom,ja teraz mám nastavený Jazz a oveľa lepšie to basuje.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 2015-1,6 VVT 2WD Dual color

Citácia Pôvodne odoslal Dancul Zobraziť príspevok
    Zdravim,
    v príručke nikde som nenašiel hodnoty a veľkosť montovaných repro, a vo výbave prémium sú len 2 predné a 2 zadné strednobasové. Aj ten prenos hudobný žiadna sláva. Tie výškové dosť chýbajú. Okrem toho sa mi vždy po jazde cez noc vynuluje nastavenie basov a výšok. Aké s tým máte skúsenosti? je to štandard, alebo chyba?
    V starom aute/ Opli to malo 4+4 Hertz, vytlmené dvere Silver- plátmi a to bola iná káva.
    Myslím,že s nocou to nastavenie výšok a basov nebude mať nič spoločné,to by sa prejavilo už po vypnutí zapaľovania,musíš skúšať tie nastavenia,však máš auto ešte len chvíľu.

Moje Suzuki
    Vitara 2015, 1.6 benzín, 2WD

Ako mate nastavene sound settings (equalizer a basy/vysky)? Lebo ten zvuk z vyroby nie je nic moc...
    Zatial co som s tym trosku laboroval som si to nechal na
    equalizer: Pop (niekedy rock)
    basy: -1
    vysky: 6

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara, 1.6 Benzin

Neviem ci je to uz ze som si zvykol.. ale po case sami vidi ze teraz (po 5mesiaocch) to hra lepsie ako od vyroby. Basy mam +1 a vysky +3 No a vypnutu automaticku hlasitost na rychlosti jazdy.

Lokalita
    Hubová (RK)
    Moje Suzuki
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

je možné objednať výškové repráky do Premium výbavy?
    Vitara 1.6 VVT 4WD 5MT Premium Red/Black

Lokalita
    Hlohovec
    Moje Suzuki
    Suzuki Vitara, 1.6 Benzín, all grip, Premium, silky silver

Objednať si ich môžeš, avšak počítaj so závratnou sumou u Suzuki. Ja som sa na to informoval a predajca mi strelil cenu cca 400-600 Euro s prácou za pridané 2 ks výškových repro !!! Takže počkám kým skončí záruka, potom vytlmím dvere a vymením repro aj s výškovými.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis 1.3

To je teda riadna pálka za papierové výškače za 2€ Ale skôr by som radil výmenu rádia ako výmenu repro, je to vačší rozdiel vo zvuku. Ak to stále nebude stačiť, tak až potom výmenu repro. A tlmiť dvere pre repro napájane len rádiom moc zmysel nemá, rozdiel je takmer nebadatelný pri tých 5-6 Wattoch.

Strana 1 z 10 123 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •