Zobrazenie výsledkov 1 až 7 z 7

Téma: Trojblik smeroviek na S-Cross?

1. Question Trojblik smeroviek na S-Cross?

Ahojte, chcem sa opytat kto uz ma toto auto ci to ma trojblik alebo nie. Na starom swifte < 2005 to nebolo, ale pozeram ze najnovsia generacia to uz ma. Dufam teda, ze aj v S-Crosse to je, lebo nikde som sa nedocital tuto informaciu.

Vdaka.

Predvolené Re: Trojblik smeroviek na S-Cross?

Ano, S-cross má trojblik smeroviek, štandardne je zapnutý, ale komu by vadil, môže si ho cez menu informačného displaya vypnúť.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1,6 Comfort 2WD, SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Urban Line,

3. Predvolené Re: Trojblik smeroviek na S-Cross?

Citácia Pôvodne odoslal acla Zobraziť príspevok
    Ano, S-cross má trojblik smeroviek, štandardne je zapnutý, ale komu by vadil, môže si ho cez menu
    informačného displaya vypnúť.
    To je vyborne, vdaka. Super ze sa da aj vypnut, lebo viem ze niektori ludia to nemaju radi.

Ako si inak spokojny a autom, ja mam objednane to iste ako mas ty, len vo verzii elegance, tak sa uz neviem dockat kedy pride Neviem co vsetci hovoria, ze je skaredy a podobne. Predtym som sedel v aurise kombi, ale priestorovo, ani preciznostou interieru sa to neda porovnat. Ked som sadol do tohto, tak som vedel, ze ide za mnou Jasne, neni to ziadny sportiak, ale ja potrebujem hlavne spolahlive rodinne auto s poctivou atmosferou, ktora viem, ze cosi aj vydrzi. Pre mna jasna volba.

Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS moja radost, 1,6 VVTI, Elegance, modra farba

Na S-crosse to uz je na 100%, vlastnim toto auticko a mam na nom uz cez 11 000km, a sam mozem povedat, velmi mi to vyhovuje... A o vypnuti som uz cital, ale ani o tom neuvazujem.
    Naposledy upravil majdo12345; 02-05-2014 o 19:45

5. Predvolené Re: Trojblik smeroviek na S-Cross?

Citácia Pôvodne odoslal majdo12345 Zobraziť príspevok
    Na S-crosse to uz je na 100%, vlastnim toto auticko a mam na nom uz cez 11 000km, a sam mozem povedat, velmi mi to vyhovuje... A o vypnuti som uz cital, ale ani o tom neuvazujem.
    Ja ho uz tiez mam asi 2 tyzdne a paradicka. Presne co som ocakaval. Predtym som mal (stale mam) swifta a toto pokracuje v jeho slapajach. Prevodovka ako na swifte, kratka a presna. Motoricky je to uz poznat, ze sa jedna o vacsieho brata, hoci je tichsi Zatial tiez uplna spokojnost, ten trojblik to je parada, to si moze vypnut iba blazon Dokonca som sa par krat pristihol ze ho pouzivam aj pri odbacani a nielen pri zmene pruhu Zatial mam 300km a spotreba 6.0L. Pocitam ze po zabehu to pojde dole tak na 5.5 co je na taketo auto super. Automaticke svetla, xenony a dazdovy senzor funguju na jenotku. Chvalabohu do toho montuju klasicke autoradio a nie tie "cinske" navigacne systemy. Nieje to sice ziadny sportiak, ale ako rodinne auto ho mozem iba odporucit. Je to podstatne vacsie ako SX4.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.6 GLX
    SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

Moje Suzuki
    Suzuki SX4 S-CROSS moja radost, 1,6 VVTI, Elegance, modra farba

To je super, a aku farbu mas misiak??? ja modru.. Inak co sa tyka spotreby, je citit ked das menej kvalitny benzin, ja tankujem len shell a omv, malokedy slovnaft, ale 90% tankujem v rakusku, takze u nas malo a ta spotreba, jazdim tyzdenne okolo 1300 km. a spotrebu mam okolo 6,5 (ale ked idem 130-135km), inak bezne to viem urobit ked som doma a jazdim s lahkou nohou tak 5,5 s prehladom, a okolo 7 ked frcim dlhsie aj cez 160km ...(prosim pani policajti nie celu dialnicu...) ale to je normalne pri tej rychosti, len skoda, ze tam nie je 6 prevodovy stupen, ten sa pyta dost ..z coho som milo prekvapeny, ked idem po dialnici do trencina 130, tak motor ani neslabne drzi si rychlost ..Inak v zakrutach ma vyborne drzanie, osobne otestovane. Inak swift tiez 4x4, velka spokojnost hlavne v zime parada, srandy kopec...a ten motor 1,3 ..Ale co musim dat ako slabsiu stranku SX4 S-CROSS tak to je bocny vietor, a ked pojdete rychlostou 130km, tak velmi opatrne, tym ze to je vyssia karoseria, tak ma problemy, ale nic tragicke. Stalo sa mi to minule a aj spotreba bola o dost vysia, kedze som bojoval asi 300 km s bocnym vetrom. Ale stale som bol rychlejsi ako ostatní. Inak doporucujem kazdemu majitelovi dokupit deflektory okien a prahy dveri na vsetky 4, pri nasupovani a vystupovani sa to zvykne aj poskriabat a ked otvorite dvere u noveho auta za taku cenu a mate uz poskriabane, nevyzera to pekne, ja osobne mam nerezove a vyzera to super neskor dodam foto ak budete chciet, inak nemusi to byt original, ten je moc drahy aj na mna...
    Naposledy upravil majdo12345; 03-05-2014 o 11:12

7. Predvolené Re: Trojblik smeroviek na S-Cross?

Sme uz trochu OT. Navrhujem pokracovat tu: Prvé dojmy z SX4 S-Cross
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.6 GLX
    SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •