Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 24 z 24

Téma: Poškodenie ventilov vplyvom LPG SX4

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Poškodenie ventilov vplyvom LPG SX4

Citácia Pôvodne odoslal Nitra Zobraziť príspevok
    Teraz som to pozeral, ze rozdiel v cene medzi nabehanymi km na Benzine a plyne je cca 5500 Eur, takze ano ...
    Po zvážení výhod a nevýhod LPG je to pro mě směšná a nepodstatná úspora. Nelze vše taky přepočítávat na peníze. Takže za mě ne...

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    SX4

Citácia Pôvodne odoslal Mite Zobraziť príspevok
    Po zvážení výhod a nevýhod LPG je to pro mě směšná a nepodstatná úspora. Nelze vše taky přepočítávat na peníze. Takže za mě ne...

Smiesna ako smiesna, vzdy zalezi od toho kolko km najazdis, to ze menim na hlave motora ventile, je investicia cca 100 Eur + praca, inak auto ide ako hodiny, celkova suma co by som prejazdil na benzine sa splha cez 11 000 Eur, takze neni o com ... Jazdil som dízel, tam to boli vstreky, vsade je nieco co sa serie, ale naklad na prevadzku je stale najlacnejsi na LPG nech si vravi do ste co ste...

J.

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Citácia Pôvodne odoslal Nitra Zobraziť príspevok
    naklad na prevadzku je stale najlacnejsi na LPG nech si vravi do ste co ste...
    Nic jsi nepochopil, nikdo nezpochybňuje nejlevnější provoz na LPG. I když by se dalo polemizovat, jestli provoz elektromobilu na dotovanou elektřinu není levnější.
    Psal jsem ale, že ne vše se dá přepočítat na peníze. Až nebudu mít peníze na benzín, tak odstavím auto a budu chodit pěšky.
    Doma taky přeci nesvítíš petrolejkou protože to je levnější než elektřina. Nebo jo? Takže si klidně jezdi třeba na ten dřevoplyn, ale za mě ne...Ne elektřině, ne plynu, ne naftě.

I ked ja som si to na felde vzdy kontroloval okom a vacsinou som ich menil i ked este boli celkom ok.

Strana 3 z 3 PrváPrvá 123

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •