Strana 3 z 3 PrváPrvá 123
Zobrazenie výsledkov 21 až 29 z 29

Téma: Rally 2013

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Rally 2013

Citácia Pôvodne odoslal Duch Zobraziť príspevok
    Momentalne je tam uplne novy motor. No nekup to
    Áno, lebo na poslednej rally motor umrel a ďalší pretek išiel Dunovský na Honde Civic

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Tento vikend t.j. 1. a 2. júna sa bude v okolí Topolcian konat Rally Tribec. Samozrejme aj Suzukiclub bude mat zastupenie v zozname prihlasenych a to uz tradicne s autom Suzuki Ignis Sport timu Duch Racing. So mnou za volantom Startovne cislo 64. Kedze vsetky rally az na tuto su organizovane na vychode SR, teraz je prilezitost pre tych ktori by aj radi prisli pozriet ale je to pre nich daleko. Kto ma chut prist pozret na trat alebo do servisu je vitany. Okrem nas tam bude aj vela inych skvelych aut kategorie WRC a S2000 ako Ford Focus WRC, Citroen C4 WRC. Skoda Fabia WRC, Peugeot 207 S2000, Ford Fiesta S2000 a podobne. Urcite sa bude dat na co pozerat. Jazdi sa aj mestsky okruh priamo v Topolcanoch a to v sobotu. Okrem toho sa jazdi v okoli Skycova a Jankoveho Vrsku. Dediny ako Horne a Dolne Vestenice, Velke Uherce, Jezkova Ves, Skycov a podobne.

Dalsie info najdete na RALLY TRIBEC.SK

ZOZNAM PRIHLASENYCH MSR - Majstrovstva Slovenska

ZOZNAM PRIHLASENYCH SRP - Slovensky Rally Pohar

HARMONOGRAM PRE MSR

Co sa tyka harmonogramu pre SRP tak mestsky okruh sa pojde v Sobotu od 11:00. Dalsie info na stranke rallytribec
    Naposledy upravil Duch; 29-05-2013 o 10:26
    Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Predvolené Rally Tríbeč 2013

Po prešovskej nedokončenej rally na nás čakali takmer domáce Topoľčany a druhé kolo Slovenského Rally Poháru v termíne od 31.5. do 2.6.2013 pod názvom XIV. Rally Tríbeč. Celá súťaž sa skladala z dvoch etáp s celkovou dĺžkou 364 km z toho 73 ostrých km na ôsmych rýchlostných skúškach. Jazdilo sa na Jankovom Vŕšku, v okolí Skýcova a divácky atraktívny mestský okruh v centre Topoľčian. Počasie sa s nami opäť zahrávalo podobne ako v Prešove. Pršalo počas obhliadok tratí a predpovede na sobotu a na nedeľu tiež neboli príliš pozitívne.

V sobotu sme štartovali už pred deviatou ráno a celkovo nás čakalo 5 rýchlostných skúšok. Prvou traťou v programe bola RS Skýcov. Bola to obnovená staro-nová rýchlostná skúška, ktorá sa jazdievala voľakedy. Nasledovala RS Vestenice, čo bol vlastne Jankov Vŕšok dolu kopcom, opačne ako sa jazdievajú preteky do vrchu. Prvé dve rýchlostné skúšky, nám nevyšli podľa očakávania a tak sme chceli na mestskom okruhu zmenšiť stratu. Technika bola ale proti našej snahe. Prevodovka prestala radiť druhý prevodový stupeň a potom aj štvrtý a tak sme nabrali ešte väčšiu stratu. V servise sme to ako tak spravili ale nebolo to ideálne, nemohli sme príliš rýchlo radiť inak rýchlosť nesadla. Nasledovali opäť rýchlostné skúšky, RS Skýcov a RS Vestenice. Počasie nám síce prialo no technika už menej a tak sme na konci prvého dňa skončili na 4. mieste v kategórií P2-1600.

V nedeľu na nás čakali ďalšie tri rýchlostné skúšky a to dvakrát RS Uhrovec a jedenkrát RS Tríbeč. Aj v nedeľu sme štartovali už pred deviatou ráno. Aj napriek nie úplne 100% prevodovke sme sa snažili zajazdiť čo najlepšie časy, aby sme sa aspoň trochu priblížili k posádke pred nami. Ako prvá sa šla RS Uhrovec, čo bola RS Vestenice v opačnom smere t.j. v smere do kopca Jankovho Vŕšku. Táto RS sa nám páčila aj sme si ju patrične užili, škoda len, že sme si zabudli kameru v servise Nasledovala RS Tríbeč, čo bol horský prechod Skýcov. Asfalt bol na veľa miestach rozbitý a hrozilo, že prerazíme pneumatiku no našťastie sa tak nestalo. Po Tríbeči sme sa vrátili späť na Uhrovec a ešte raz si prešli Jankovým Vŕškom. Na celkovom čase sa už nič nezmenilo, keďže obidva dni sa spočítavali do kopy a my sme v sobotu nabrali veľké zdržanie spôsobené technickými problémami, ktoré sa nás držali až do konca súťaže.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Zo šotoliny na okruhy Je to oficiální: Citroën a Loeb v příštím roce do WTCC! O Loebovi som vedel, že koketuje s tou myšlienkou, ale aj celý Citroen

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Co napisat. Leob este neskoncil a bola by to skoda kebyze prejde k inej znacke. Navyse ako pisali v rally uz asi fakt nemaju co dokazovat aj ked to rally len uskodi, uz teraz je tam zalozstne malo znaciek. Este jedna zmizne a bude to v podstate pohar jednej znacky...
    Som zvedavy co dokazu a ako sa im bude darit.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs up Re: Rally 2013

Dušan, pochváliš sa sám, alebo ťa mam pochváliť ja, že v posledných dvoch rally si skončil na 3.mieste a na 5.mieste?

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Je to vsetko nejak narychlo. Koncom jula bola Rally Tatry, minuly vikend Rally Lubenik a za necele 3 tyzdne ideme na Rally Kosice. Je to dost na husto, ale Rally Kosice su zaroven aj poslednou slovenskou rally v tomto roku. Tak po poriadku.

Rally Tatry sa skladala z 5 rychlostnych skusok. Co mu sme sa moc netesili bolo to, ze az 3 RS sa sli v meste a len 2 RS sa sli klasickym sposobom mimo mesta. V piatok vecer sa sla prva RS v meste pre divakov akoze nocna, ale sla sa okolo 20tej co bolo este svetlo Na druhy den v sobotu sa sli ostatne 4 rychlostne skusky. 2x mestsky okruh odlisny od toho z piatku a dve klasicky RS. V meste sa slo celkom dobre, bolo tam par zaujimavych retarderov z pneumatik, ktoré sme sli pod plnym plynom. Jeden mal vyjazd priamo na lampu verejneho osvetlenia, ale vydalo nam to zakazdym tak akurat RS Uloza sa sla mimo Popradu cez tri dediny a po beznych cestach. RS Vojaci sa sla vo vojenskom priestore za Kezmarkom. Polovicka rychlostnej skusky bola neskutocne rozbita, kde by som s beznym autom ani len nesiel. Od polovicky uz bol len asfalt a tak sme mohli na to poriadne slapnut. V nasej kategorii P2-1600 startovalo 7 posadok, pred poslednou RS sme boli na 4. mieste a sutaz sme dokoncili na uzasnom 3. mieste aj ked vdaka odstupeniu posadky pred nami, aj taka byva rally o spolahlivosti techniky.

Rally Lubenik sa konala v okoli obce Lubenik nedaleko Revucej. Tento rok na nas cakali uplne nove rychlostne skusky oproti minulemu roku. Celkom boli na plane 4 rychlostne skusky. Tato rally bola najrychlejsou sutazou aku sme zatial sli. Dlhe rovinky, jemne zakruty, pripadne dlhe tiahle zakruty v kombinaci s hladkym asfaltovym povrchom velmi zvysovali dosahovane rychlosti. Vykonovo sme nestihali na konkurenciu, predsa len nasa 1,5tka ma co dobiehat u ostatnych 1,6tkach. Tak sme v konecnych vysledkoch obsadili 5. miesto taktiez zo 7 posadok.

Uz za necele 3 tyzdne 6. az 8. septembra sa zucastnime Rally Kosice, vyvrcholenie rally sezony na Slovensku touto dvojdnovou sutazou. Rally Kosice su okrem Majstrovstiev Slovenska a Slovenskeho Rally Pohara aj sucastou Majstrovstiev Strednej Europy a Majstrovstie Madarska. Minuly rok startovali priblizne 130 aut a urcite sa bude dat naco pozret aj tento rok.

Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMAG0415.jpg 
Zobrazení:	130 
Veľkosť:	96,8 KB 
ID:	7964 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	1075242_10201559018367642_1282197231_n.jpg 
Zobrazení:	132 
Veľkosť:	98,2 KB 
ID:	7965 Klikni pre väčší obrázok

Názov:	IMAG0409.jpg 
Zobrazení:	172 
Veľkosť:	98,8 KB