Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 1 až 10 z 27

Téma: Suzuki v Amerike končí

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Suzuki v Amerike končí

Suzuki v Americe končí s prodejem osobních aut

P.S.: Som zvedavý, čo bude teraz s Kizashi, ktoré sa dostalo do výroby práve kvôli orientácii na USA trh. Dávam mu tak rok, maximálne dva

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Predvolené Re: Suzuki v Amerike končí

Kizashi v EU zachrani jedine iny motor, ktory bude konkurencieschopny v spotrebe. S verziou i-AWD (teda 4x4) a CVT (variator) prevodovkou som sa pri skutocne kludnej jazde na trase BA-dialnica D1-TN-Cicmany-Nitrianske Rudno-Ilava-dialnica D1-BA nedostal pod 10,4 l/100 km.

Na porovnanie: S GV som spravil tento predlzeny vikend 8,5 l/100 km na trase BA-BB-RK-PP-jazdy po Tatrach 3 dni (vratane jazdy na redukcii po blatistom poli)-PP-Vernar-Muran-Zbojska-BR-Cierny Balog-Hrinova-ZV-BA, pricom objem motora je ten isty, akurat GV ma pohotovostnu hmotnost cez 1600 kg a ovela vacsi odpor vzduchu. Nepochopitelne...
    Naposledy upravil Shrek; 06-11-2012 o 18:35

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

no veru ich zachrani iba nejaky dizlik, dufam, ze ale nie od fiatu alebo psa, radsej nech im ho daju nejaki japonci

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD 2012

Co je špatného na dieslech od fiatu? Většinou se řadí spíš k těm lepším mám dojem.
    SX4 1,6 GLX NAVI 4WD 2012

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Kizashi v EU zachrani jedine iny motor, ktory bude konkurencieschopny v spotrebe....
    Zákazník, pro kterého byl původně předurčen model Kizashi na spotřebu z vysoka kašle... v tom neúspěch tohoto projektu nebude.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Minule som cital v nejakej diskusii, ze v madarskom Suzuki zavode im stoji niekolko tisic Suzuki a nik ich nechce, sklad suciastok tam maju full, tak sa robi dalej akokeby nic...doslova na sklad Necudujem sa teda, ze ani v USA sa nedari
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Grand Vitara 2.4

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Zákazník, pro kterého byl původně předurčen model Kizashi na spotřebu z vysoka kašle... v tom neúspěch tohoto projektu nebude.
    Zákazník, pre ktorého bol Kizashi predurčený, je v USA, nie v EU. Ja som písal o úspechu na EU trhu.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Shrek Zobraziť príspevok
    Zákazník, pre ktorého bol Kizashi predurčený, je v USA, nie v EU. Ja som písal o úspechu na EU trhu.
    A jseš si jistý, že též zákazník na EU trhu pro kterého 29 750,- € za automobil nejsou velké peníze, nepociťuje nízkou spotřebu a nízké hodnoty CO2 v gramech na km, spíše jako handicap a osobní urážku?
    "horský sokol"

Lokalita
    Vrable
    Moje Suzuki
    Suzuki SX4 1.5 GLX 99PS

Citácia Pôvodne odoslal skuba88 Zobraziť príspevok
    Co je špatného na dieslech od fiatu? Většinou se řadí spíš k těm lepším mám dojem.
    ja som nepovedal, ze dizle od fiatu su az take zle, ale diesel ja neviem napriklad od hondy, mitsubishi, atd by bol urcite lepsim variantom, aj ked si myslim ze to do kizashiho nedaju.

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal deividmanBB Zobraziť príspevok
    ja som nepovedal, ze dizle od fiatu su az take zle, ale diesel ja neviem napriklad od hondy, mitsubishi, atd by bol urcite lepsim variantom, aj ked si myslim ze to do kizashiho nedaju.
    Kizashi by slušelo víc nějaké V6, nebo V8, to by z něj udělalo toho pravého fešáka, který by si možná našel svého zákazníka. Vlajková loď má být vlajková loď a to bez dieselu. Diesely přenechejme teréňákům.
    "horský sokol"

Strana 1 z 3 123 PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •