Strana 5 z 21 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná
Zobrazenie výsledkov 41 až 50 z 209

Téma: Suzuki SX4 2013

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Suzuki SX4 2013

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Tak to som zvedavý. Najbližších 5 rokov každý rok jeden nový crossover New-Jimny, new-SX4, new-S-Cross, new-GV a piate bude čo? New-Swift-Cross? Kde na to chcú vziať prachy? To sú také sľuby asi ako pred voľbami
    No asi takhle, tomu se říká módní trendy, tak říkajíc být in. Nejenom, že všechna auta budou stejně kulatá, ale navíc budou všechna crossover. Prostě, my všichni jsme Gogo.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Tak teda sa zdá to byť definitívne a to, S-Cross nenahradí SX4, príde ako nový model segmentu C na trh koncom roka 2013. A SX4 nebude nová skôr ako v roku 2015. Aspoň to tvrdí šéf Suzuki Austrália.

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

A teda co je to nakoniec ..to biele cudo zo Spanielska
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

To by aj mňa zaujímalo Buď kalia vodu, alebo neviem Ak to nie je nová, resp. brutálne fejsliftnutá SX4, tak fakt neviem čo by to mohlo byť.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Suzuki SX4 2013

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    A teda co je to nakoniec ..to biele cudo zo Spanielska
    Takže vraj, to biele maskované čudo má byť sériová verzia S-Crossu. Na trh má prísť v septembri 2013, cena má byť medzi SX4 a GV. Má to byť konkurent Yetimu, ASX, Quashqaiu. S-Cross sa bude predávať súbežne s aktuálnou SX4.

Čo bude a nebude s SX4 sa má rozhodnúť do konca roka 2015, kedy by mala prísť druhá generácia SX4 (ak vôbec bude nejaká). Len sa mi nechce veriť, že by SX4 vydržala v tomto prevedení ešte 3 roky.

S-Cross - nový crossover od Suzuki

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    ... Len sa mi nechce veriť, že by SX4 vydržala v tomto prevedení ešte 3 roky...

S-Cross - nový crossover od Suzuki
    Mně se zase nechce věřit, že nebude v brzské době změněna motorizace. Že bude opuštěno od osvědčené, a spolehlivé atmosférické benzínové šestnáctistovky a tato bude nahrazena nějakou přeplňovanou 1.2 nebo 1.4, tak jak je to v současné době módní u koncernu VW. Všichni zájemci o současnou SX4 by si měli pro jistotu pospíšit s koupí. Přeplňované benzíňáky s drahou obslužnou elektronikou a s vysokými nároky na kvalitu paliva jsou v přímém rozporu s tím jaký hnojník v současnosti paliva jsou.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Beaumont Zobraziť príspevok
    Mně se zase nechce věřit, že nebude v brzské době změněna motorizace. Že bude opuštěno od osvědčené, a spolehlivé atmosférické benzínové šestnáctistovky a tato bude nahrazena nějakou přeplňovanou 1.2 nebo 1.4,....
    Otázka je, kde by taký motor vzali? Čo viem, tak zatiaľ jediné na čom Suzuki pracuje je preplňovaná 800-ka do malej zelenej žaby.

Lokalita
    Praha CZ

No doufejme, že nějaký takový nemají schovaný někde pod stolem. Až zavládnou v unii nějaké nové EUROx pořádky, tak budeme jenom smutně koukat jak je ta 1.6 nabízena pro indický trh, nebo 2.0 pro americký. A na nás v Evropě zbyde jenom nějaký ten 1.2 TFSI šunt s hafo katalyzátory a x lambda sondami za hromadu peněz.
    "horský sokol"

Moje Suzuki
    SX4,1.6 GS, AT

Takze moznost b) Nove auti od Suzuki
    Tiez sa pozastavujem nad premyslanim Suzuki?!, ze sucasna SX4 ma este 2-3 r. vydrzat...to bude riadne prestarnuta koncepcia, dizajn..atd. ked pojde do dochodku.. pocitam, ze brutal facelift nebudu vymyslat a ked tak zas len par detailov ako v roku 2010
    2016- Opel Zafira 1,9 CDTI
    2011-2016 SX 4 , 1.6 GS/ AT Urban Line

Lokalita
    Praha CZ

Citácia Pôvodne odoslal vedek Zobraziť príspevok
    Takze moznost b) Nove auti od Suzuki
    Tiez sa pozastavujem nad premyslanim Suzuki?!, ze sucasna SX4 ma este 2-3 r. vydrzat...to bude riadne prestarnuta koncepcia, dizajn..atd. ked pojde do dochodku.. pocitam, ze brutal facelift nebudu vymyslat a ked tak zas len par detailov ako v roku 2010
    Ono se řekne přestárlá koncepce, ale co lze ve stejné třídě vozidla tak převratného vymyslet nebo změnit, případně převzít odjinud? Lepší audiosystém, dešťové senzory, systém start stop... všechno to jsou vlastně hovadiny
    Dizajn sice rychle podléhá módě, ale to není koncepce.
    "horský sokol"

Strana 5 z 21 PrváPrvá ... 3456715 ... PoslednáPosledná

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •