Strana 8 z 8 PrváPrvá ... 678
Zobrazenie výsledkov 71 až 74 z 74

Téma: Rally 2012

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Rally 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    Ľudská blbosť nepozná hranice. Hentakým iqvačom by sa zišlo zastaviť, vystupiť a utĺcť ich kľúčom na kolesá. (sorry )
    Co bys čekal od průměrného obyvatele, když statisticky má devadesát procent tohoto druhu IQ 90-100.
    Proto se pokud možno zdržuji v horách, kde se nemusím potkávat kdoví s kým.
    "horský sokol"

Lokalita
    Nitra
    Moje Suzuki
    Suzuki Ignis Sport

Koniec roka sa blizi a tak Vam chcem zazelat vsetko dobre do noveho roka, vela zdravia a uspesnych kilometrov. Prikladam dve najnovsie videa zo Silvester Rally 2012, ktora sa konala 28. a 29. decembra na okruhu Hungaroring. Bol to skvely sposob ako zakoncit myslim ze uspesnu prvu rally sezonu, navyse nebol to jediny dovod na oslavu. Takto pred rokom sme na Silvester Rally 2011 stali na starte vobec nasej prvej rychlostnej skuske a prvej rally v zivote. Vratili sme sa sem po roku a vobec sme toho nelutovali. Prave naopak sme sa velmi tesili ze si opat zajazdime a hlavne sa zabavime v dobrej atmosfere. Trat oproti minulemu roku ostala nezmenena, pocasie sa ale zlepsilo. Aj ked ziadany sneh nam nebol dopriany. Za to bolo prijemne slnecno a sucho. V nasej kategorii do 1600 sme skoncili na 17. mieste z celkoveho poctu 38 posadok. V absolutnom poradi sme sa umiestnili na 73. mieste z povodne 185 posadok.

Onboard RS 6

Onboard RS 7

Suzuki Ignis Sport S1600 www.duchracing.sk

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Thumbs up Re: Rally 2012

Dušan, paráda Na prvú sezónu podľa mňa super umiestnenia a som rád a hrdý, že SuzukiClub má stále miesto na predných blatníkoch . Držím palce do ďalšej sezóny, hlavne aby bola bez crashov a porúch. Tento rok som mal dosť hektický, takže mi nevyšlo prísť pozrieť, ale snáď v 2013 to už bude lepšie, takže daj kalendár pretekov na 2013 a do nejakého sa snáď trafím.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii Zobraziť príspevok
    ... s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou tí ľudia boli v zakázanom priestore (aspoň podľa záberov v TV a s tým čo som pozeral v rally guide).
    Jak to bylo v Lopeníku - záznam ČT 15.4.2013 - VIDEOREPORTÁŽ

Strana 8 z 8 PrváPrvá ... 678

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •