Zobrazenie výsledkov 1 až 3 z 3

Téma: Vadný motorek stěračů

Predvolené Vadný motorek stěračů

Zdravím přátelé.
    Asi 14 dní zpátky mi začaly skřípat stěrače. Nejprve jsem si myslel, že je to způsobeno gumičkami na stěračích, ale zvukový projev se začal stále více projevovat. Nakonec jsem přišel na to, že je to zřejmě motorkem, který pohání stěrače, je umístěn mezi čelním sklem a kapotou. A tuto mou domněnku mi také v suzuki potvrdili. Prodejce se na to podíval a řekl mi, že je tento motorek na vyměnu, proto mně objednal za týden na vyměnu zmiňovaného motorku.
    Dnes jsem dorazil do servisu a tam mi sdělil, že tento náhradní díl a to motorek stěračů nemají na skladě, a že podle informací a ted se podržte: NEMAJÍ TENTO MOTOREK V CELÉ STŘEDNÍ EVROPĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak to jsem fakt čuměl...... řikal jsem mu, co když mi motorek zítra odejde a ja budu jezdit v dešti bez stěračů....na to mi odpověděl, že se nedá nic dělat a že náhradní díl bude na skladě až za měsíc....

Proto Vás prosím přátelé, ať mi poradíte jak se nejučiněji bránit a na koho mi doporučujete se obrátit, protože v tomhle mně teda hodně zklamali....to musím uznat, hlavně mám auto v záruce, tak jak si tohle muzou dovolit a nechat mně v klidu odjet s tím, že mi to opraví až za měsíc.....to fakt nechápu............

Lokalita
    Praha CZ

Predvolené Re: Vadný motorek stěračů

To, že to nemají v "celé střední Evropě", je zřejmě jen takový furiantský výkřik. Co já vím, tak centrální sklad pro celou Evropu na nové modely Suzuki je jen jeden a to v Německu. Tam by měli mít všechno, co je z prvovýroby. Nevím jak s tím čarují v případě garančních oprav, ale pokud to objednáváš za hotové, tak to většinou mají do dvou dnů na krámě. Jediná vada na kráse je v tom, že když ti řeknou cenu, tak jdeš většinou do kolen, neb přesahuje asi tak desetinásobně tvé nejhorší představy. V případě motorku stěračů bych to odhadoval tak na 10 000,- Kč.
    "horský sokol"

Predvolené Re: Vadný motorek stěračů

Děkuji za info. Motorek platit naštěstí nebudu, protože je to v záruce, ale pokud je taková cena za motorek jak říkáš kolem 10000, tak to je teda síla... To bych teda nechtěl vidět ty cenovky kdyby se mi něco pokazilo po záruce.....

Tagy tejto témy

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •