Zobrazenie výsledkov 1 až 5 z 5

Téma: Pravidlá diskusie na SuzukiClub.sk

1. Exclamation Pravidlá diskusie na SuzukiClub.sk

Na fóre SuzukiClub.sk neakceptujeme:
    • urážky a vulgarizmy
    • vyjadrenia podnecujúce rasovú, etnickú a národnostnú neznášanlivosť
    • príspevky, ktoré môžu porušovať zákony SR (warez, plagiáty článkov, obrázky porušujúce autorské práva...)
    • príspevky, ktoré sú evidentnou snahou získať bezplatnú reklamu hromadným vkladaním reklamných oznamov, odkazov na iné webstránky
    • PÍSANIE CELÝCH PRÍSPEVKOV LEN VEĽKÝMI PÍSMENAMI

Porušenie týchto pravidiel môže mať za následok zablokovanie užívateľa.

Na fóre SuzukiClub.sk s radosťou odporúčame:
    • používať diakritiku pri písaní príspevkov
    • používať zvýrazňovanie dôležitých častí príspevkov, na ktoré chcete upozorniť,
    • vkladať foto, ak je to prospešné a možné,
    • používať podpis (nastaviteľný v Ovládacom paneli užívateľa) - v podpise bez problémov akceptujeme zobrazovanie odkazov na Vaše vlastné webstránky
    • ak už máte nejaký servisný manuál, alebo niečo, čo chcete ostatným poskytnúť, ale je pravdepodobné, že sú tým dotknuté autorské práva, komunikujte o tom cez Súkromné Správy (SS).

Administrátori si vyhradzujú právo na zmazanie užívateľskych príspevkov vykazujúcich znaky SPAM-u, alebo akokoľvek porušujúce pravidlá fóra.

Administrátori si vyhradzujú právo na jazykovú, gramatickú korektúru užívateľskych príspevkov.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Pravidlá diskusie na SuzukiClub.sk

Okrem vyššie uvedeného všetkých žiadam aby:

• pred tým ako napíšete otázku do už založenej témy si pozorne prečítajte celú tému a presvedčte sa, či podobná alebo rovnaká otázka už predtým nebola v príspevkoch zodpovedaná,
    • ak ste tému, alebo odpoveď na otázku, ktorá vás zaujíma nenašli, pred založením novej témy, alebo položením otázky použite funkciu Hľadať (výrazy zadávajte s diakritikou aj bez),
    • nespamujte už založené témy otázkami na veci, ktoré sa v danej téme neriešia,
    • nezakladajte témy s názvom ako napríklad "Prosím pomôžte mi....", ale dajte téme jasný názov podľa problému, ktorý chcete riešiť.

Ďakujem za pochopenie.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Podmienky komerčnej reklamy na stránkach:
    • je zakázané umiestňovať, vkladať komerčnú reklamu do príspevkov na fóre,
    • komerčná reklama je možná vo forme bannerov po predchádzajúcej dohode zmluvných individuálnych podmienok s administrátormi fóra.

Ďakujem.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Blogy na Suzukiclub.sk:

Blogy neslúžia na riešenie problémov a hľadanie odpovedí v súvislosti s prevádzkou áut.

Blogy slúžia na prezentáciu osobných zážitkov, skúseností a pohľadov na veci súvisiace so Suzuki, ale i s automobilizmom ako takým, s cestovaním a podobne.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Exclamation Re: Pravidlá diskusie na SuzukiClub.sk

Doplnok k už vyššie uvádzaným pravidlám fóra:

Na fóre SuzukiClub.sk neakceptujeme:

• propagáciu akýchkoľvek politických strán a hnutí,
    • propagáciu akýchkoľvek organizácii podporujúcich, propagujúcich, vyznávajúcich alebo hlásiacich sa k zločinu, násiliu, drogám a inej trestnej činnosti.

Požiadam všetkých, aby v tomto duchu upravili svoje podpisy, avatary a obrázky profilov. Vďaka!

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •