Zobrazenie výsledkov 1 až 9 z 9

Téma: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

1. Predvolené Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

No tak tu je sľúbená téma.
    Mali by sme vytvoriť pravidlá, ktorými by sa riadilo toto diskusné fórum a boli by záväzné pre všetkých členov.

Navrhujem zatiaľ nasledovné:

Na tomto fóre neakceptujeme:
    • urážky a vulgarizmy
    • príspevky, ktoré môžu porušovať zákony SR (warez, odkazy na warez fora, plagiáty článkov...)
    • príspevky, ktoré sú evidentnou snahou získať bezplatnú reklamu hromadným vkladaním reklamných oznamov, odkazov na iné webstránky
    • PÍSANIE PRÍSPEVKOV LEN VEĽKÝMI PÍSMENAMI

Na fóre SuzukiClub.sk vysoko odporúčame:
    • používať diakritiku pri písaní príspevkov
    • používať podpis (nastaviteľný v Ovládacom paneli užívateľa) - v podpise bez problémov akceptujeme zobrazovanie odkazov na Vaše vlastné webstránky

Porušenie týchto pravidiel môže mať za následokok zablokovanie užívateľa.
    Dajte aj svoje návrhy, skompletizujeme to a vyvesíme.

Moje Suzuki
    SX4 1,6 GS 4WD NAVI 2012

Predvolené Re: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

Opäť môžem len súhlasiť

Nič ďalšie ma momentálne nenapadá, ale však čas určite niečo prinesie.

Mne osobne ide hlavne o to, aby toto fórum bolo korektné vo všetkých smeroch, ako k užívateľom, tak k značke Suzuki a jej zástupcom, ale aj k všetkým ostatným, ktorých sa niečo z tohto fóra týka, alebo bude týkať.

Pojmom "korektnosť" ale nevylučujem kritiku. Ale každá kritika musí byť opodstatnená a niečim podložená. Takáto kritika môže byť potom len "plusom", ktorý môže niekoho zobudiť a posunuť ďalej, lepším smerom.

3. Predvolené Re: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

S doposiaľ uvedenými pravidlami aj ja úplne súhlasím.
    SUZUKI SX4 1,5 GLX ABS AC Bodykit Urban Line

4. Predvolené Re: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

Citácia Pôvodne odoslal Suuzuukii
    ...
    Pojmom "korektnosť" ale nevylučujem kritiku. Ale každá kritika musí byť opodstatnená a niečim podložená. Takáto kritika môže byť potom len "plusom", ktorý môže niekoho zobudiť a posunuť ďalej, lepším smerom.
    Presne tak ako píšeš. To neznamená, že tu niekto nemôže vyjadriť určitý stupeň, prepytujem "nasratosti" , ak bol podvedený, alebo nebol spokojný s nejakými službami. Ide len o to, aby si niekto nezamenil kydanie na nejakú firmu, alebo človeka za vecnú kritiku. Ani tvrdšie výrazy nie sú zakázané - ak sú v danom kontexte primerané. Napríklad, ako som ja použil pred chvíľou.

Niekto teda môže napísať, že ja naštvaný na toho a toho, ale v zápätí musí nasledovať aj uvádzanie faktov a argumentácia.

Lokalita
    Trenčín
    Moje Suzuki
    SX4 Urban Line 1,6 GS AAC/AT

Ja tak isto súhlasím.
    Suzuki Swift 1,3 GLX (1998-2003), Suzuki Ignis 1.3 GS AC (2004-2009), Honda Jazz 1,4 Comfort (2009-2013), Suzuki SX4 1,6 GS AAC/AT (2013-...)

6. Predvolené Re: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

prečo sa nesmie písať všetko veľkým písmom?
    ignis 1328 2WD rv 2005

7. Predvolené Re: Pravidlá diskusie a písania príspevkov na Suzukiclub.sk

Písať veľkým písmenami sa môže, ale nie kompletne celé znenia príspevkov. Môže sa vtedy, ak to plní nejaký zmysel - napríklad názov firmy, ktorý je veľkými písmenami, alebo keď chce prispievateľ niečo v príspevku ZDÔRAZNIŤ.

Je to stará metóda ako pritiahnuť pozornosť (aj silou-mocou) - text písaný len veľkými písmenami je rušivý a ak sú všetky príspevky malými písmenami, nieje dôvod, prečo by niekto mal písať len veľkými.

To že trváme na tom, aby sme všetci písali tradične, teda malými písmenami, resp. veľké len odôvodnene, robíme preto, lebo chceme, aby boli príspevky po formálnej stránke rovnocenné.

Lokalita
    Košice
    Moje Suzuki
    Vitara S, 4x4

Nevedel som kam mam dat tuto otazku,ale chcel by som sa opytat,preco mam cele forum odzadu do predu,da sa to niekde nastavit?Lebo ked idem citat nejake cele vlakno,musim zacat na strane 25 a este aj dole,preco najnovsi prispevok nieje na poslednej strane?Ta nechapem.Vdaka za radu.

Lokalita
    BA
    Moje Suzuki
    Vitara 8/2015 Elegance, 1,6 benzin, 4WD, MT

Citácia Pôvodne odoslal dj-double Zobraziť príspevok
    Nevedel som kam mam dat tuto otazku,ale chcel by som sa opytat,preco mam cele forum odzadu do predu,da sa to niekde nastavit?Lebo ked idem citat nejake cele vlakno,musim zacat na strane 25 a este aj dole,preco najnovsi prispevok nieje na poslednej strane?Ta nechapem.Vdaka za radu.
    Tu si to nastav tak ako potrebujes :
    http://www.suzukiclub.sk/profile.php?do=editoptions

S.

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •