Strana 2 z 2 PrváPrvá 12
Zobrazenie výsledkov 11 až 16 z 16

Téma: Tupé zvuky od prednej nápravy?

Lokalita
    Praha
    Moje Suzuki
    SX4 GL/AC Plus 4x4, 1,6 VVT 88 kW

Predvolené Re: Tupé zvuky od prednej nápravy?

Po 7 letech to asi už nikdo neřeší.
    Co potřebuješ vědět?

2. Predvolené Re: Tupé zvuky od prednej nápravy?

na swifte sa nam zacali objavovat tupe nárazy napriklad , ked som pomaly prechadzal cez nejaku vacsiu nerovnost ako je retarder alebo nejaky vyjazd z dvora kkde sa napajala cesta. Bolo to vylágrovaným capom v prednom ramene. ten bol zalisovany, tak bolo treba menit cele rameno. cca 75 eur dve ramena a prestalo to. samozrejme nie v suzuki, to by bolo ovela drahsie a capy boli opotrebovane uz vekom 10 rokov.

3. Predvolené Re: Tupé zvuky od prednej nápravy?

sorry 75 eur cena za jedno rameno. Pre porovnanie v autorizovanom servise s. chceli 500 eur za dve ramena + stabylizacne tycky

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

@ Mite
    toto prave na forach nemam rad. Ludia tu chodia po radu a pomoc, ale uz nemaju potrebu napisat ostatnym, ako svoj problem vyriesili.

@ ppeter
    500,- eur za vymenu dvoch ramien v SUZUKI servise? To musi byt nejaky omyl alebo nenazrany SUZUKI servis. Napis meno servisu.

J.

5. Predvolené Re: Tupé zvuky od prednej nápravy?

Citácia Pôvodne odoslal Jarko Zobraziť príspevok
    @ Mite
    toto prave na forach nemam rad. Ludia tu chodia po radu a pomoc, ale uz nemaju potrebu napisat ostatnym, ako svoj problem vyriesili.

@ ppeter
    500,- eur za vymenu dvoch ramien v SUZUKI servise? To musi byt nejaky omyl alebo nenazrany SUZUKI servis. Napis meno servisu.

J.
    vyriesil som to navstevou autokliniky Hilcik v mestecku, kde my ponukli hned na vyber polskeho vyrobcu alebo holandskeho(aspon myslim, uz si presne nepamatam). Samozrejme tam bol aj nejaky ten rozdiel v cene. Jeden den som nahlasil problem, o dva uz volali ze mozem prist. Na pockanie vymenili, spravili geometriu, odskusali, ponukli kavu,caj, umoznili stat pri vymene a sledovat pracu technika, co musi byt samozrejme pre neho neprijemne. Palec hore. A bolo po probleme. Co sa tyka autorizovaneho servisu, povedz ci si nasiel nejaky cenovo pristupny, lebo ja nie. Ani jeden. Za znacku si proste pytaju viac ako za pracu

Lokalita
    Kosice, SR
    Moje Suzuki
    Suzuki Swift 1.3 GS, 2009, 17", JR Filter

Co viem, jedno rameno vychadza v SUZUKI na 50,- EUR, overoval som si to minuly rok. S pracou tusim 150,- EUR za obe strany. (SUZUKI MI).

Podobne ceny mas aj tu - http://www.suzukiclub.sk/showthread....2866#post22866

Preto ma zarazilo ze 500,- EUR za vymenu dvoch smiesnych ramien. Nemyslim si, ze Swift patri do premiovej triedy. Je to low-cost auto.

J.

Strana 2 z 2 PrváPrvá 12

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky
  •